משנים את חוקי המשחק בעולם הייעוץ באמצעות טכנולוגיה וחדשנות


החדשנות מגיעה לעולם הייעוץ, אתה לא יכול להרשות לעצמך להמשיך לעבוד רק בעולם הישן. בפפלימוס, אנו מחברים בין המומחיות שלך לבין לקוחות פוטנציאליים שזקוקים לעזרה מקצועית בתחום עסקי או פיננסי באמצעות פלטפורמה ראשונה מסוגה בישראל. על מנת לאפשר מגוון וחופש בחירה, לקוחות פפלימוס יכולים לבחון את הפרופיל האישי של כל יועץ ("דף יועץ") ולבסוף לקבוע שיחת היכרות חינמית אונליין של 15 דקות על מנת להתרשם ממך באופן אישי. שיחה זאת מצמצמת עבור הלקוח את החששות של שיחת היכרות יקרה, ומאפשרת לך להדגים מהו ערך המוסף שלך באווירה ידידותית. לקוח שהתרשם מהיכולות שלך יכול להפוך במהירות ללקוח משלם שנהנה מהשירותים שלך, בין אם זה אונליין במשרד הווירטואלי, או פנים מול פנים.

ממלאים את יומן הפגישות עם פלטפורמת הייעוץ הראשונה מסוגה בישראל


הצטרפו לפפלימוס על מנת להגדיל את מעגל הלקוחות שלכם ולמצב את עצמכם כמומחים איכותיים בתחומכם, יחד עם מומחים בתחומים נוספים שעברו סינון מקצועי. בפלטפורמה שלנו תוכלו ליצור דף יועץ מרשים עם רזומה, סרטון תדמית, מאמרים, דירוגים, המלצות ועוד, וליהנות מכלים שיעזרו לכם להגדיל את נפח העבודה שלכם , לא חשוב היכן אתם עובדים (וכן, זה יכול להיות גם מהבית שלכם)

בפפלימוס תוכלו להתבלט ולגייס לקוחות חדשים

בזמן שלכם, ועם גישה לקהל יעד מדויק.


image

הפלטפורמה הדיגיטלית עוצבה במטרה להנגיש את מיטב המומחים העסקיים והפיננסיים לקהל הרחב, ומאפשרת ללקוחות לקבל שירות איכותי במגוון נושאים - מכל מקום ומכל מכשיר. היועצים של פפלימוס עוברים סינון מקצועי ובכך הופכים לחלק מקהילה מובילה של אנשי מקצוע איכותיים. לכל יועץ יש משרד וירטואלי שמטרתו להרחיב את מעגל הלקוחות שלו, ואף ליצור הזדמנויות להפריה הדדית עם מומחים בנושאי ייעוץ חופפים.

למה כדאי לי להצטרף לפפלימוס? שאלה מצויינת.

הנה כל הסיבות למה להיות חלק מקהילת המומחים שלנו:

image

גמישות וחופש בייעוץ אונליין


בפפלימוס עובדים אונליין מכל מקום בעולם. אנו מאפשרים לכם חופש בחירה מוחלט: תוכלו לקבוע את תעריפי העבודה שלכם, את זמני העבודה, ואת אופן העבודה מול הלקוח.

image

הגדלת הכנסה וחיסכון בעלויות השיווק


בפפלימוס תוכלו להגדיל את מעגל הלקוחות ואת נפח העבודה שלכם. האתר משקיע רבות בפרסום ושיווק היועצים המנויים שלו ומזרים לכם קהל לקוחות מדויק מכל רחבי הארץ.

image

חיזוק מוניטין


פפלימוס מאשרת יועצים מוסמכים בלבד. הצטרפות לפלטפורמה היא בגדר תו תקן של איכות ומקצוענות, שממצבת אתכם כמומחים בעלי מוניטין.

המשרד הווירטואלי שלך


בפפלימוס תוכלו ליצור משרד וירטואלי על מנת להרחיב את מעגל הלקוחות שלכם, לסגור עסקאות ולייעץ ללקוחות הקיימים שלכם - בקלות ובמהירות. הפלטפורמה החדשנית שלנו מאפשרת לכם לנהל שיחות אונליין עם לקוחות,ליהנות ממערכת סליקה מתקדמת ואישית לגביית תשלום מלקוחות, להעביר קבצים בצורה מאובטחת, לקבוע פגישות, לשוחח בצ'ט, לקבל הודעות ולידים חמים, לראות מה שלום העסק שלכם באמצעות לוח בקרה מתוחכם, לבצע ניהול ומעקב מצב לקוחות,שליחת חשבוניות אוטומטיות ועוד כלים נוספים שכל משרד מקצועי מספק והרבה מעבר לכך. בנוסף, יועצים בתחומים משיקים יכולים להמליץ ולהפנות אחד לשני לקוחות דרך המשרד הוירטואלי.

image

ממליצים עלינו

שאלות ותשובות


פפלימוס מפגישה אתכם עם לקוחות מכל רחבי הארץ, ומאפשרת להם להתרשם מכם דרך דף היועץ שלכם, ולבסוף לקבוע עמכם פגישת היכרות אונליין במשרד הווירטואלי שלכם. החלק הראשון של השיחה - 15 דקות - הוא חינם ומטרתו להתרשם מכם, ובנוסף לקבל הצעת מחיר להמשך קבלת שירותים. כשהלקוח מבקש להמשיך לשוחח עמכם על מנת לשכור את שירותיכם, תוכלו לקבל תשלום על ידי מערכת סליקה מאובטחת דרך האתר. המשך העבודה עם הלקוחות שלכם יכולה להתבצע פנים מול פנים, או להישאר במתכונת מפגשים אונליין. בפפלימוס תוכלו להתבלט ולהרשים לקוחות פוטנציאליים עם דף יועץ מקצועי, ולהזמין אותם למשרד הווירטואלי שלכם.

אנו מפרסמים ומתעסקים בהוצאות השיווק והפרסום לכל רחבי המדינה בערוצים מגוונים ועל פני מדיות שונות, ואתם מתעסקים בעבודה פרופר. במקום לבזבז משאבי זמן וכסף על הוצאות שיווק, מציאת לקוחות, פגישות ברחבי הארץ ועוד, אתם נהנים מכוחה של קהילה חזקה ופרסום של הפלטפורמה שבסופו של דבר ממקד את קהל היעד שלכם ומביא אותו עד למפתן דלתכם הווירטואלי. מה שאומר שאתם יכולים להתרכז אך ורק בעסקי הליבה שלכם וליהנות מזרימה קבועה של לקוחות חדשים לכיוונכם, ומגדילים את החשיפה של העסק שלכם אונליין ואופליין. בנוסף, אנחנו מעודדים הפניות של יועצים בתחומים משיקים ליועצים אחרים בפפלימוס במידה ויש צורך בשירותים משלימים שיעזרו ללקוחות לקבל פתרון מלא. עבודה משותפת עם קהילת יועצים עסקיים מלוכדת, עוזרת לכם לפתח את הרשת החברתית והעסקית שלכם ולמנף אותה לשת"פים עסקיים.

מחשב עם מצלמה, מיקרופון ורמקולים (לרוב קיים ומובנה בכל מחשב נייד) וחיבור לאינטרנט.

ביטוח, הלוואות ואשראי לפרטיים ועסקים, ייעוץ משכנתא וכלכלת המשפחה, השקעות, ייעוץ לעסק קיים, ייעוץ להקמת עסק, ראיית חשבון/ ייעוץ מס, ומנטורים למנטורים ומאמנים. בפפלימוס לקוחות מקבלים תמיכה של 360 מעלות לכל מה שקשור לרווחה כלכלית אישית, משפחתית ועסקית.

יועצים בתחומי ייעוץ השקעות, ביטוח,עריכת דין, ייעוץ פנסיוני ורואי חשבון מחויבים בהצגת רישיון רלוונטי על מנת להירשם באתר שלנו. באופן זה אנחנו מוודאים שהמומחים שעומדים לרשות הלקוחות מורשים לעבוד בתחום, ועומדים בתו תקן האיכות שלנו. המוניטין של המומחים שלנו הוא בסופו של יום המוניטין שלנו ושל הקהילה כולה, ולכן אנחנו דואגים לשמר אותו בסטנדרטים גבוהים.

למרות שיש עוד דור שלם של אנשים שרוצים לגעת ולהרגיש בכל דבר שהם עושים, בעולם החדש רוב הלקוחות הפוטנציאליים שלכם מעדיפים שילוב של נוחות ואיכות, במחיר טוב ובשפה שלהם. ייעוץ אונליין מוזיל את ההוצאות ללקוחות, ומצד שני מאפשר שיחות פנים מול פנים - בווידאו - עם אדם בשר ודם. זה שילוב מנצח שקשה להתחרות בו. ייעוץ אונליין הוא טרנד עולמי שמתפתח במהירות בישראל, ובקרוב נראה שמי שלא מפתח מוניטין ושירותים אונליין יתקשה מאד בשמירה על לקוחות ומציאת לקוחות חדשים.
בנוסף, ייעוץ אונליין לא תלוי במיקום הגאוגרפי שלכם, ולא מצריך אתכם להגיע פיזית למשרדים על מנת לנהל שיחה או לתת שירות. בין אם המשרד שלכם ממוקם ביישוב מרוחק, בעיר שוקקת, או שפשוט אתם מעדיפים לעבוד מהבית, תוכלו להמשיך לעבוד ולקבל לקוחות. כמו כן, ייעוץ אונליין יכול להתבצע בשעות לא שגרתיות, דבר שמתאים לאלו שיש להם לו"ז צפוף שלא משאיר הרבה מקום לתכנון פגישות פיזיות. בפפלימוס אנחנו מאמינים בגמישות, נגישות ועבודה משותפת בין היועץ ללקוח על מנת לקבל תוצאות נהדרות בטווח זמן אופטימלי. במקום לבזבז זמן על התרוצצויות ומפגשים לא אפקטיביים, ולהתייאש מלקוחות לא רציניים, תוכלו לקצר תהליכים ולמצוא לקוחות רציניים מבלי לבזבז זמן וכסף.
הפלטפורמה החדשנית שלנו מחליפה את הצורך במשרד יקר. יועצים בעלי מנוי מקבלים משרד וירטואלי עם כל הכלים הרלוונטיים שמאפשרים להם ממש לקבל לקוחות למשרד: שיחות אונליין עם לקוחות, העברת קבצים מאובטחת, יומן פגישות, צ'ט אונליין, שירות מזכירות אוטומטי שמאפשר קבלת הודעות עם פרטים ולידים חמים, מעקב ובקרה על העסק בעזרת לוח בקרה מתוחכם, ניהול ומעקב מצב לקוחות, סליקה, שליחת חשבוניות אוטומטיות ועוד כלים נוספים שכל משרד מקצועי מספק.

מקימי החברה הם שאולי עוז ושי חגי, יועצים בתחום הפיננסי והעסקי עם ניסיון רב שנים ומוניטין בתחומם. אחרי שנים של עבודה עם לקוחות שונים ומגוונים, הם נתקלו שוב ושוב באותם קשיים אצל לקוחות וקולגות בתחום: חוסר הלימה בין הנגישות המועטה של יועצים לבין הצורך של ייעוץ מקצועי עבור לקוחות שיכולים להיעזר ביועצים אלו על מנת לשפר את מצבם הכלכלי. פפלימוס מציעה פתרון חדשני ועם זאת פשוט : הנגשת מומחים ללקוחות והצגת אפשרות של מפגש אונליין בפלטפורמה נוחה וידידותית, הכל בלחיצת כפתור. פפלימוס עוזרת ליועצים להגיע ללקוחות מבלי לבזבז כסף מיותר על שיווק, בעוד שלקוחות מקבלים את הטוב מכל העולמות, קרי יועצים מומחים שלא צריך לצאת מהבית על מנת לקבל מהם שירות. פפלימוס הוא האתר היחיד בישראל שמאפשר מפגש דיגיטלי נוח ופשוט בתחומים מקצועיים אלו.

15 הדקות הראשונות של שיחת ההיכרות עם לקוח הם חינמיות. במידה ותחליטו על המשך עבודה משותפת, הלקוח יתבקש לשלם דרך האתר בשיטת "Pay as you Go", מה שאומר למעשה תשלום לכל דקת ייעוץ. התשלום מתבצע במערכת סליקה מוגנת ומאובטחת.

הפלטפורמה שלנו מאובטחת, כך שתוכלו לחלוק קבצים, מסמכים ופרטים אישיים רלוונטיים לשירות אותו אתם מציעים ללקוחות שלכם.

פפלימוס היא הפלטפורמה הראשונה, וכרגע היחידה, בישראל שמאפשרת קבלת שירותים פיננסיים ועסקיים ברמה גבוהה, בקלות, ואונליין. מבחינת פשטות השימוש, אין צורך להוריד אפליקציות או להסתבך עם ממשקים לא ברורים. פפלימוס מאפשרת חוויית משתמש ידידותית שמתאימה לכל מכשיר. המומחים שלנו עוברים סינון מקצועי ואז מצטרפים לאינדקס המומחים שלנו עם פרטי רקע וניסיון על מנת ליצור שקיפות ולעזור ללקוחות לבחור את מי שמתאים להם.במידה ואתם לא זמינים באתר,לקוחות רציניים יכולים לקבל גישה ליומן הפגישות שלכם ולקבוע ייעוץ, או להשאיר הודעה שתחזרו אליהם.
בנוסף, המומחים שלנו עובדים אחד עם השני בתחומים משיקים על מנת ליצור הפריה הדדית ולתת ללקוח שירות איכותי גם במידה ויש צורך בשירותים משלימים שיעזרו להם לקבל פתרון מלא. הדגש הוא על הלקוח כמרכז הפעילות, דבר שאפשרי מכיוון שאנו עובדים עם יועצים עצמאיים ואובייקטיביים שיודעים לכוון לקוחות על פי הצרכים של הלקוח.

בפפלימוס תוכלו להוסיף את כל הדפים העסקיים הרלוונטיים לדף היועץ שלכם. ומנגד, תוכלו להטמיע את הקישור של דף היועץ שלכם בדפים עסקיים אחרים - על מנת ליצור נוכחות אחידה בעולם הווירטואלי.

דף יועץ הינו מעיין אתר פרטי שלך בזירת הייעוץ הגדולה בישראל . דף היועץ מכיל את הפרטים שלך עם תמונה וטלפון ,קישורים לאתר שלך, לדף העסקי שלך בפייסבוק ,לינקדאין וגוגל+ ,דירוג לקוחות ותיאור תחומי ההתמחות והניסיון התעסוקתי שלך. באפשרותך בסיוע פפלימוס לייצר ולצרף סרטון תדמית קצר שיכול לעזור לך למקסם עסקאות.

בוודאי שכן. ככל שיועץ ישכיל להיות זמין און ליין לפגישות עם לקוחות סיכוייו לגייס לקוחות גבוהים יותר והוא יגדיל בוודאות את הכנסותיו.
בנוסף, האתר נותן בונוס לכל יועץ שמגלה נוכחות של מינימום 70 שעות זמינות חודשיות ע"י מתן הטבה של 20% בחידוש דמי המנוי.

כמובן שכדאי לאורך כל שעות היממה ככל שמתאפשר לך. מומלץ בחום לפתוח את המשרד הווירטואלי שלך גם בשעות פחות שגרתיות שבהן המשרדים הפיזיים סגורים, אין אלטרנטיבות ומתחרים והלקוחות מחפשים אנשי מקצוע פנויים.

באפשרותך לבחור את התוכנית המתאימה לך לפי חבילות על בסיס חודשי/רבעוני/שנתי המחירים מצוינים ב
לשאלות בנושא ניתן לפנות אלינו במייל info@papelimos.com

התשלום מתבצע בכרטיס אשראי. בחבילת מנוי חודשי – תשלום 1 . בחבילת מנוי רבעוני – עד 3 תשלומים. בחבילת מנוי שנתי – עד 12 תשלומים או בהו"ק בכרטיס האשראי ללא תפיסת מסגרת אובליגו.

ניתן לבטל את השירות בכל עת לפרטים ניתן לעיין ב תנאי השימוש

הלקוח נכנס לדף סליקה לאחר שממלא את פרטי התשלום ומתקבל אישור מחברת האשראי המערכת וידאו און ליין נפתחת לך וללקוח עם שעון מונה רץ. דמי הייעוץ נקבעים על פי מכפלת עלות דקת ייעוץ בזמן הייעוץ שנתת בפועל ,(לדוגמא: תעריף ייעוץ פר דקה 5 ₪ כפול 45 דקות ייעוץ בפועל שווה 225 ₪). בסוף השיחה ייצא חיווי מהמערכת לך וללקוח על זמן השיחה וסכום לחיוב הלקוח ולזיכוי היועץ. דמי הייעוץ שגבית בקיזוז עמלה תפעולית בשיעור של 20% (לכיסויי הוצאות תפעוליות :ניהול ובקרה, דמי סליקה, כ"א ועלויות מערכת) מועברים ישירות לחשבון הבנק שלך במועד קבוע כל 10 לחודש.

בהחלט. ניתן להמשיך את האינטראקציה עם הלקוחות בפגישות פיזיות במשרדך, בטלפון או בכל אופן שרוצים וכמובן ניתן לגבות תשלום על פגישות אלה באופן עצמאי וחופשי

ועוברים תהליך הרשמה . ניתן ליצור קשר בין השעות 9:00-17:00 וניתן לשלוח שאלות גם למייל info@papelimos.com

אנחנו זמינים לכל שאלה, הערה או בקשת הבהרה במייל info@papelimos.com

עדיין לא נרשמת? הרשם עכשיו והצטרף להצלחה