יגאל ארבל


קטגוריות

  • ייעוץ משפטי מסחרי
10

מחיר לדקת ייעוץ

כללי

אזור בארץ


אודות


משרד עורכי הדין S.E&I, בהנהלת עו"ד יגאל ארבל, מעניק ייעוץ וליווי משפטי בקשת רחבה של תחומים: הוצאה לפועל ופשיטות רגל, דיני חברות ודיני המקרקעין. משרד הבוטיק מקפיד על הגינות, אדיבות, יושרה ושקיפות מלאה כלפיי קהל לקוחותיו.

המשרד מציע מענה משפטי ללקוחות בתחומים: הוצאה לפועל (חייבים וזוכים), ליווי בהליכי פשיטות רגל, דיני חברות וייעוץ משפטי כללי בתחום האזרחי - מסחרי. המשרד הוא משרד בוטיק צעיר ונמרץ, שלזכותו נזקפות הצלחות רבות, אותן צבר בייצוג לקוחות חייבים מול גורמים כגון: מערכת המשפט, ספקים ובנקים.

האני מאמין העסקי שלי


על מנת להגשים את אמונתנו אנו עושים את מירב המאמצים להעניק שירות משפטי מסור, מבלי לגרוע מהמקצועיות שהינה כנר לרגלנו. צוות המשרד רואה לנגד עיניו את טובת הלקוח ומספק מענה מידי ומקצועי ללקוחותיו כבר למעלה מעשור. באמתחתנו, מסורת ארוכת שנים של התנדבות ומעורבות חברתית, סיוע ותרומה לקהילה. לרבות יעוץ משפטי פרו בונו. משרדנו מקפיד על הגינות, אדיבות, יושרה ושקיפות מלאה כלפיי קהל לקוחותינו תוך חתירה להצלחה ומצוינות.

למה כדאי לכם לבחור בי? מהו הערך המוסף שלי עבורכם?


טובת הלקוח בראש סדר העדיפויות אנו פועלים כבר למעלה מעשור מתוך תחושת שליחות ואמונה, כי כל אדם זכאי לייצוג משפטי מסור ולהליך ראוי והוגן. על מנת להגשים זאת, אנו עושים את מרב המאמצים מבלי לגרוע מהמקצועיות והיושרה אותה חרטנו על דגלנו. כמו כן, שביעות רצון הלקוחות נמצאת תמיד לנגד עינינו, מתוך הבנה שעלינו לספק להם מענה מידי לכל אורך הדרך.

לקוחות אומרים עלי


מאמרים מקצועיים שכתבתי


כותרת

קונסקטורר אדיפיסינג אלית. סת אלמנקום ניסי נון ניבאה. דס איאקוליס וולופטה דיאם. וסטיבולום אט דולור, קראס אגת לקטוס וואל אאוגו וסטיבולום סוליסי טידום בעליק. קונדימנטום קורוס בליקרה, נונסטי קלובר בריקנה סטום, לפריקך תצטריק לרטי.

המשך לקרוא