נתנאל אלוש


קטגוריות

  • ייעוץ משכנתא
  • ייעוץ חסכון וכלכלת המשפחה
חינם

מחיר לדקת ייעוץ

כללי

אזור בארץ


אודות


אלוש ייעוץ משכנתאות וכלכלת המשפחה עוסקת במתן ליווי לניהול כספי המשפחה באופן נבון ויעיל לעתיד המשפחה. כיצד להפוך את חשבון העו"ש ממינוס לפלוס כולל יצירת משכנתא מתאימה לתנאי המשפחה. בנוסף אנחנו בונים אומדן כלכלי לעוברי דירה כך שירכשו את הדירה המתאימה להם גם מבחינה כלכלית כך שלא יחוו קושי כלכלי כשנתיים לאחר מעבר הדירה. עוד אנחנו נותנים חוות דעת וייעוץ אובייקטיבית על כל עולם הביטוחים של המשפחה בנוסף אנחנו מקיימים סדנאות לניהול נכון ונבון של כלכלת המשפחה וכיצד להיות בפלוס בחשבון העו"ש ולעלות רב רמת החיים ואיכות החיים.

ייעוץ משכנתא, יצירת אומדן כלכלי לפני מעבר דירה, בניית תקציב כלכלי למעבר דירה, בניית תקציב כלכלי בזמן בניה דירה, תכנון פיננסי לפני מכירת/רכישת דירה, ייעוץ והכנה למו"מ ברכישת דירה, מציאת דירה לפי תקציב מתוכנן, תזרים מזומנים והתאמות בנק

ייעוץ עסקי - נסיון של שנתיים לפחות ייעוץ לכלכלת המשפחה ומשכנתאות - נסיון של 7 שנים

חבר באיגוד היועצים והמאמנים לכלכלת המשפחה בישראל

האני מאמין העסקי שלי


ניהול כספי נכון ונבון זה לטובת עתיד ילדנו!!!

למה כדאי לכם לבחור בי? מהו הערך המוסף שלי עבורכם?


ברוכים הבאים לדף שלנו! הנה ריכוז כל הקישורים לנוחיותכם שיעזרו לכם כבר היום להבין איך לבנות ביטחון כלכלי: ברוכים הבאים!! אז מה אנחנו נותנים לך? ✔️ קבלו מאיתנו באהבה שיחת יעוץ חינמית על מצבכם הכלכלי, ✔️אנחנו מזמינים אתכם לתוכנית רדיו אנטרנטית של שאלות ותשובות (בצורה אנונימית) ושיעור קצר על ניהול כספי המשפחה שלך כמובן. יש להשאיר פרטים בהודעה וניתן לשמוע את התוכניות הקודמות. ✔️מתנה שלי אליך, ספר ילדים מצליח שכתבתי בשם "כסף לא גדל על העצים" אני נותן לך אותו במתנה בגרסת VOD - הורד עכשיו בלינק הבא.https://goo.gl/z1nC3E 🔔חשוב לזכור, כסף יש לו נטייה להתבזבז - חייב לדעת לנהל אותו! כדי להשיג יותר בחיים, בברכה והמון הצלחה!

לקוחות אומרים עלי


מאמרים מקצועיים שכתבתי


כותרת

קונסקטורר אדיפיסינג אלית. סת אלמנקום ניסי נון ניבאה. דס איאקוליס וולופטה דיאם. וסטיבולום אט דולור, קראס אגת לקטוס וואל אאוגו וסטיבולום סוליסי טידום בעליק. קונדימנטום קורוס בליקרה, נונסטי קלובר בריקנה סטום, לפריקך תצטריק לרטי.

המשך לקרוא