אמיר גזית


קטגוריות

  • ייעוץ וליווי ארגוני
  • שיווק - תוכנית אסטרטגית והגדרת יעדים
חינם

מחיר לדקת ייעוץ

בחר

אזור בארץ


אודות


אני עוסק בחיבור של אנשים לעסקים לאנשים. גם ייעוץ וגם אסטרטגיה הדרך שתאפשר לך להרגיש נוח עם העסק שלך ותגרום לאחרים לרצות להיות חלק מהעסק שלך. והכל בדרך של למידה משותפת ומשמעותית. ליווי עסקי לאורך זמן, העבודה משלבת: הקשבה, יידע, מקצועיות ועצוב דרכי פעולה לרווחת הלקוח תוך כדי קידום הלקוח ועבודה משותפת לאורך שנים. ייעוץ עסקי - הייעוץ העסקי מיועד לעסקים חדשים וותיקים בשוק אשר רוצים לחדש ולשנות. הייעוץ העסקי כולל ליווי של העסק בתחומי השיווק, קידום מכירות, בנית תוכנית עסקית. שילוב העסק במרחב התיירותי, בדיקת אפשרויות פיתוח ושת"פ עם גורמים איכותיים בשוק, בדיקת כדאיות. הקמת מאגר מידע שיווקי . מטרת הסיורים הוא לא רק ללמד ולהראות אלא גם להקנות כלים אשר ישמשו את המשתתף בהמשך דרכו.

ייעוץ וליווי עסקי, אסטרטגיה עסקית

20 שנות נסיון בתחום. הניסיון הביצועי והאיכותי המגוון כולל גם מגוון פרויקטים כגון :ניהול פרויקט מיוחד של תוכנית מסע בגליל המערבי עם תום מלחמת לבנון השנייה. ניהול תוכניות קיץ של ארגון BBYO במשך שלוש שנים כולל כול האספקטים החינוכיים הלוגיסטים והכלכליים של אותן תוכניות. ניהול מצעד החיים של ארגון BBYO. במשך שנים ניהל אמיר תוכניות חינוכיות בצכיה פולין והונגריה. תוכניות אשר הפגישו בני נוער ומבוגרים עם מראות השואה הקהילות היהודיות תוך שימת דגש על מתן שירות מעולה ויצירת חוויה חינוכית איכותית ולא שגרתית

אמיר גזית הוא בעל תואר ראשון בלימודי א"י והיסטוריה כללית של אוניברסיטת חיפה, ובעל תואר שני במנהל עסקים של אוניברסיטת דרבי.

האני מאמין העסקי שלי


הייעוץ העסקי מתאפיין בראייה כוללת - עסקית, שיווקית ותיירותית כאחת.

למה כדאי לכם לבחור בי? מהו הערך המוסף שלי עבורכם?


מה מייחד את הייעוץ העסקי שתקבלו מאמיר גזית? ליווי כולל – משלב הרעיון עד שלב הביצוע (כולל בדיקת כדאיות, כדי לבדוק אם הרעיונות שלכם באמת יכניסו בסוף כסף). ניתוח החוזקות והחולשות של העסק, והמשמעות שלהן בהקשר הכולל של המגמות בשוק התיירות. בניית תכנית עסקית לצורך תכנון נכון והשגת מענקים. אסטרטגיות מתקדמות לשיווק, קידום מכירות והקמת מאגר מידע שיווקי. ייעוץ להשתלבות ושת"פ עם עסקי תיירות משלימים. ומעל לכול: הקשבה, יחס מקצועי, מעוף וחשיבה ייחודית

לקוחות אומרים עלי


מאמרים מקצועיים שכתבתי


כותרת

קונסקטורר אדיפיסינג אלית. סת אלמנקום ניסי נון ניבאה. דס איאקוליס וולופטה דיאם. וסטיבולום אט דולור, קראס אגת לקטוס וואל אאוגו וסטיבולום סוליסי טידום בעליק. קונדימנטום קורוס בליקרה, נונסטי קלובר בריקנה סטום, לפריקך תצטריק לרטי.

המשך לקרוא