אסף יגר


קטגוריות

  • ביטוח נסיעות לחו״ל
  • ביטוח רכב
  • ביטוח אחריות מקצועית
  • ביטוח דירה ותכולה
  • ביטוח עסק
חינם

מחיר לדקת ייעוץ

כללי

אזור בארץ


אודות


אני אסף יגר בן 45 בעל תואר ראשון B.A במדעי החברה וניהול,(מנהל עסקים), של האוניברסיטה הפתוחה ועם ניסיון של כ- 25 שנים. עובד בשיתוף פעולה עם איכויות סוכנות לביטוח, סוכנות ביטוח ותיקה וגדולה בהנהלתו ובבעלותו של שיקו נח. פעיל בוועדה המקצועית של לשכת סוכני הביטוח המייצגת את כלל ציבור סוכני הביטוח בארץ. את זה אני מביא איתי לפגישה או לשיחה טלפונית עם הלקוח, ומתאים עבורו רק כיסויים שכדאיים ועונים לצרכיו העסקיים והפרטיים ובמחיר ההוגן ביותר. בעבודתי בתפקידים בכירים בסוכנויות ביטוח מהמובילות בענף ההתמחות שלי היא בתחום העסקי, בין אם זה עריכת ביטוח לחנות מכולת ובין אם זה עריכת ביטוח לרשות מוניציפלית או חברה גדולה, יחד עם זאת אני מטפל בכל שאר סוגי הביטוחים: ביטוח עסק, רכב לרבות רכבים יקרים וייבוא אישי, משאיות, דירה, עבודות קבלניות, צמ"ה, חבויות הכולל בין השאר, צד שלישי, חבות מעבידים, אחריות מקצועית, חבות המוצר, ביטוח נסיעות לחו"ל ועוד בחרתי לעבוד רק עם חברות הביטוח הגדולות והטובות ביותר בשוק המקומי, וגם עם נציגות ישראלית של תאגיד הביטוח הגדול ביותר בעולם לויידס למקרים מורכבים וחריגים.

עוסק בתחום ביטוח אלמנטרי, מתמחה בביטוחים לעסקים ועבודות קבלניות לרבות דירות ורכבים, ביטוח נסיעות לחו"ל וביטוח עסק.

ניסיון של כ- 25 שנים

תואר ראשון B.A במדעי החברה וניהול,(מנהל עסקים), של האוניברסיטה הפתוחה

האני מאמין העסקי שלי


ביום הנזק חשוב שאדם מקצועי ומנוסה ידאג שהלקוח יחזור למצב הקודם במינימום זמן והפסד כספי וינהל את האירוע מתחילתו ועד סופו.

למה כדאי לכם לבחור בי? מהו הערך המוסף שלי עבורכם?


אני לא מתפשר על שירות ולא על מקצועיות, ומדבר עם המבוטח בגובה העיניים את השפה הביטוחית, אני הגב של המבוטח מול חברות הביטוח.

לקוחות אומרים עלי


מאמרים מקצועיים שכתבתי


כותרת

קונסקטורר אדיפיסינג אלית. סת אלמנקום ניסי נון ניבאה. דס איאקוליס וולופטה דיאם. וסטיבולום אט דולור, קראס אגת לקטוס וואל אאוגו וסטיבולום סוליסי טידום בעליק. קונדימנטום קורוס בליקרה, נונסטי קלובר בריקנה סטום, לפריקך תצטריק לרטי.

המשך לקרוא