אביחי רוזנבאום


קטגוריות

  • ייעוץ חסכון וכלכלת המשפחה
  • הנהלת חשבונות לעוסק פטור / מורשה
  • ייעוץ בכתיבת והגשת דוחות לרשויות
5

מחיר לדקת ייעוץ

None

אזור בארץ


אודות


רואה חשבון מנהריה, בעל תואר ראשון בחינוך ובוגר המסלול לראיית חשבון באוניברסיטת בר אילן. בנוסף בוגר לימודי יעוץ עסקי ובעל תעודת יועץ עסקי מטעם התאגדות העסקים הקטנים בישראל. מזה כעשר שנים אני עובד במשרד הנהלת חשבונות וראיית חשבון בנהריה, וכיום אחראי על תחום הביקורת במשרד. משרדנו עוסק בהנהלת חשבונות לבעלי עסקים קטנים ובינוניים, ביקורת חברות ועמותות, שירותי חשבות שכר, הגשת דוחות שנתיים וכל הטיפול הרלוונטי כלפי רשויות המס. בנוסף, מרצה ללימודי הנהלת חשבונות מטעם האקדמיה לפיננסים של BDO, ומכשיר סטודנטים לקבלת תעודת מנהל חשבונות מטעם לשכת יועצי המס. לאחר סיום הלימודים, רציתי לפתח כיוון נוסף - כיוון של יעוץ כלכלי למשפחות. לשם כך הצטרפתי בתור מלווה לעמותת "פעמונים" והתנדבתי בעמותה. גם בעלי העסקים זקוקים פעמים רבות ליעוץ, ולכן פניתי ללמוד יעוץ עסקי, ואני משמש גם כיועץ לבעלי עסקים קטנים.

ההתמחות שלי היא בעיקר בעסקים קטנים - החל משלב הקמת העסק ובניית תכנית עסקית ועד לליווי שוטף בכל הצרכים הכלכליים של העסק. בנוסף, נסיוני הרב בתחום הנהלת החשבונות מאפשר לי לתת ללקוח פתרון מלא גם לכל הצרכים החשבונאיים, כמו הגשת דוחות שנתיים, הצהרות הון ודיווחים שוטפים, ולכל ההתנהלות הנדרשת מול רשויות המס. כמו כן, אני מעניק שירות הגשת דוחות והחזרי מס לשכירים המעוניינים בכך.

אני עוסק בתחומי החשבונאות והמיסים כעשר שנים, ובשנים האחרונות שילבתי גם את תחומי היעוץ

רשיון רואה חשבון, תעודת יועץ עסקי מטעם התאגדות העסקים הקטנים בישראל, בוגר קורס מלווים של עמותת "פעמונים" וקורס מרצים של האקדמיה לפיננסים של BDO. במהלך השנים עברתי השתלמויות שונות בתחום המיסים, הביטוח הלאומי ועוד.

האני מאמין העסקי שלי


אני מאמין בהקניית פתרון אישי ומותאם לכל לקוח. גם בשירותים הסטנדרטיים הנדרשים מכל בעל עסק, לכל עסק יש את המאפיינים שלו, ולכן השירות המוצע לכל עסק הוא בהתאמה לדרישות בעל העסק. אני מאמין גדול גם בעבודה בשיתוף פעולה. בפרוייקטים רבים, אנחנו נדרשים לתת מגוון פתרונות בנושאים שונים. זה יכול להיות בפן השיווקי, בפן הטכני של רכישת ציוד או גיוס כח אדם, בפן הכלכלי והחשבונאי ועוד. כל תחום כזה עומד בפני עצמו ודורש התייחסות מקצועית משלו. כדי לתת ללקוח פתרון ומענה איכותי - אי אפשר לעגל פינות. במקרים רבים, עבודה בשיתוף פעולה היא פתרון מעולה. תחום ההתמחות שלי הוא כמובן התחום הכלכלי והחשבונאי, אבל אני ערוך לתת את מכלול הפתרונות ללקוח, תוך כדי התייעצות עם מומחים נוספים. אני מאמין בשקיפות ומקצועיות. מתן יעוץ מקצועי, תוך כדי שמירה על האינטרנס של הלקוח והצגת כל המידע והנתונים הרלוונטיים עבורו, כדי לאפשר לכל אחד לבחור בפתרון הטוב ביותר עבורו.

למה כדאי לכם לבחור בי? מהו הערך המוסף שלי עבורכם?


הנסיון הרב שלי בעבודה "בשטח" מאפשרים לי להכיר את צרכי הלקוח היטב, להבין מה נדרש ממנו מול הרשויות ומהם הצרכים הכלכליים שלו. מגוון בעלי העסקים הנמנים על לקוחות משרדנו איפשרו לי להכיר קשת רחבה של מקצועות ותחומים, תוך שימת לב לדגשים ולמאפיינים השונים בכל עסק. בסופו של דבר, אין תחליף ליחס ולשירות האישי - אותם אני מתחייב להעניק לכל לקוח

לקוחות אומרים עלי


מאמרים מקצועיים שכתבתי


כותרת

קונסקטורר אדיפיסינג אלית. סת אלמנקום ניסי נון ניבאה. דס איאקוליס וולופטה דיאם. וסטיבולום אט דולור, קראס אגת לקטוס וואל אאוגו וסטיבולום סוליסי טידום בעליק. קונדימנטום קורוס בליקרה, נונסטי קלובר בריקנה סטום, לפריקך תצטריק לרטי.

המשך לקרוא