איילה בן איטח


קטגוריות

  • מנטורים ומאמנים להשגת יעדים
  • מנטורים ומאמנים להעצמה אישית
  • מנטורים ומאמני מכירות
  • מנטורים ומאמנים לעסקים
  • ייעוץ שיווק, פרסום ומיתוג לעסק
  • ייעוץ פיננסי - תוכנית עסקית ובדיקת היתכנות
  • שיווק - תוכנית אסטרטגית והגדרת יעדים
6

מחיר לדקת ייעוץ

כללי

אזור בארץ


אודות


היי אני איילה בן איטח, יועצת ומאמנת עיסקית ואישית בעלת שנים רבות של ניסיון בעולם העסקים בכלל והפיננסים בפרט. מומחית באסטרטגיה בשיווק , מכירות , וניהול העסק ותהליכי NLP. משלבת תהליכים התומכים בשילוב ובאיזון בין חומר לרוח ולהגיע למימוש הפוטנציאל האישי והעסקי של כל אחת /ואחד אשר בוחר/ת ללכת בדרך עצמאית.

מסלול חיי בשילוב הניסיון שצברתי במהלך השנים בהם ליוויתי עסקים גם בהיותי שכירה וכעצמאית בשלבים שונים להניע להצלחה , מה שהופך אותי למובילה ופורצת דרך בתחום הניהול והשיווק מאפשר לי להעניק לך , בהתאמה אישית יעוץ ואימון עסקי מתמשך לאורך זמן שיעזור לך להפסיק להרגיש לבד, לקבל תמיכה עסקית מקצועית וליהנות מהידע והניסיון שלי בעולם העסקים.

30 שנות ותק בניהול כספים בארגונים, 15 שנים בתפקידי ניהול עובדים. יצירת דוחות ניהוליים, ליווי בנקאי, פיתוח שיטות מכירה ושיווק .

מאמנת אישית ומנחת קבוצות . ( גומא ) יועצת ומאמנת עסקית ( ניר דובדבני אלפא ) NLP אריה קגן

האני מאמין העסקי שלי


נוכחתי כיצד הידע הנכון והכלים המדויקים יכולים לעשות שינוי מהפכני ולהביא כל עסק ממקום של מינימום תוצאות למקסימום עוצמה עסקית. עם הניסיון פיתחתי שיטה מובילה ופורצת דרך בתחום הניהול והשיווק, המאפשרת לי להעניק ללקוחותיי ליווי ויעוץ עסקי מותאם אישית. השיטה מאפשרת ללקוחותיי לצאת מהבדידות בעסק, לקבל תמיכה מקצועית, להינות מהידע והניסיון שלי בעולם העסקי והכי חשוב להגיע לתוצאות, מתוך הנאה והעצמה אישית.  המטרה שלי היא לעזור לכל מי שבוחרת ללכת בדרך עצמאית, להצליח להביא את הנשיות שלה אל תוך העולם העסקי, ולהצליח בזכות ולא למרות הנוכחות שלה. אני גאה להיות שותפה לדרך של צמיחה אישית לשינוי והשגת יעדים ומטרות ישנות וחדשות אצל כל בעל\ת עסק איתו\ה אני עובדת.

למה כדאי לכם לבחור בי? מהו הערך המוסף שלי עבורכם?


אני יודעת בוודאות שהידע הנכון והכילים המדויקים יכולים לעשות שינוי מהפכני ולהביא כל עסק ממקום של מינימום תוצאות למקסימום עוצמה עסקית. בליווי שלי אישי וההתאמה מדויקת לעסק אותו אני מלווה.

לקוחות אומרים עלי


מאמרים מקצועיים שכתבתי


כותרת

קונסקטורר אדיפיסינג אלית. סת אלמנקום ניסי נון ניבאה. דס איאקוליס וולופטה דיאם. וסטיבולום אט דולור, קראס אגת לקטוס וואל אאוגו וסטיבולום סוליסי טידום בעליק. קונדימנטום קורוס בליקרה, נונסטי קלובר בריקנה סטום, לפריקך תצטריק לרטי.

המשך לקרוא