דודי צמח


קטגוריות

  • מנטורים ומאמנים להשגת יעדים
  • מנטורים ומאמנים להעצמה אישית
  • מנטורים ומאמנים לעסקים
חינם

מחיר לדקת ייעוץ

בחר

אזור בארץ


אודות


שלום אני דודי צמח, מאמן מאמנים ומטפלים, סופרוויזר מוסמך ומאמן בכיר MCIL מטעם לשכת המאמנים בישראל. החיים הם המראה של הנפש. כדי לשנות אותם יש להביט פנימה... בשנים האחרונות, ועל בסיס הניסיון הרב שצברתי כמי שמלווה מאמנים ומטפלים כחלק ממערך הסופרוויז`ן מול המתאמנים שלהם, הבנתי שאני לא באמת עוסק במתאמנים שלכם, אלא - עוסק בראש ובראשונה - בכם, המאמנים עצמם. אני מאמין שכל מה שאנו מתמודדים מולו הינו השתקפות מלאה של התפיסות הפנימיות שלנו, ולכן, כשאנו נתקלים בתקיעות כלשהי מול מתאמן, לא מן הנמנע שהתקיעות נמצאת עמוק בתוכנו וקוראת לנו לטפל בה... מתוך ההבנה הזאת, האימון איתי משרת שתי מטרות בו זמנית - ברמה המקצועית, הופך כל מאמן ומטפל לאומן בתחומו, וברמה האישית - מייצר התפתחות אמיתית בחייו של המאמן שעובר יחד איתי את התהליך.

ליווי מאמנים להתפתחות אישית ומקצועית

מאמן מאמנים (12 שנות ניסיון)

מאמן בכיר MCIL מטעם לשכת המאמנים סופרוויזר (מדריך) מוסמך MBA אוניברסיטת ת"א

האני מאמין העסקי שלי


אנחנו לא עוסקים בכלים. אנחנו עוסקים באנשים. Reflection מאמינה שמה שמניע את הארגון הוא האנשים שעובדים בו, ולכן – הפרט הוא במרכז. תוכנית הכשרת מנטורים מאפשרת לנצל את משאבי הארגון, אותם מנהלים בכירים, ולהפוך אותם למנטורים פעילים למען העובדים והמנהלים האחרים. הסדנאות שלנו משתמשות בגישת האימון המובילה בישראל, על מנת להכשיר מנהלים לעבוד מתוך ראיה רציונאלית-רגשית שמניעה כל אחד מאיתנו.

למה כדאי לכם לבחור בי? מהו הערך המוסף שלי עבורכם?


אתם מחפשים גם דרך לאתר מחדש את נתיב ההתפתחות שלכם, אתם נדרשים לתהליך סופרוויז'ן לקבלת דרגת אימון מטעם לשכת המאמנים בישראל, אתם מאמנים או מטפלים כבר לא מעט שנים, אתם מאמנים באופן רציף ועקבי, עם זרם מתאמנים קבוע פחות או יותר. יש מכנה משותף אחד לכל התסריטים האלה – והיא ההתפתחות שלכם. לא זו של המתאמנים שלכם, אלא – שלכם. כבני אדם, ורק אחר-כך כאנשי מקצוע.

לקוחות אומרים עלי


מאמרים מקצועיים שכתבתי


כותרת

קונסקטורר אדיפיסינג אלית. סת אלמנקום ניסי נון ניבאה. דס איאקוליס וולופטה דיאם. וסטיבולום אט דולור, קראס אגת לקטוס וואל אאוגו וסטיבולום סוליסי טידום בעליק. קונדימנטום קורוס בליקרה, נונסטי קלובר בריקנה סטום, לפריקך תצטריק לרטי.

המשך לקרוא