איל שריג


קטגוריות

  • מנטורים ומאמנים להשגת יעדים
  • מנטורים ומאמנים להעצמה אישית
  • מנטורים ומאמנים לעסקים
1

מחיר לדקת ייעוץ

כללי

אזור בארץ


אודות


שלום - שמי איל שריג. שפר עלי מזלי ואני מתמחה בשני תחומים, שכיום בעולם המודרני נפגשים יותר ויותר. ייעוץ עסקי לעסקים זעירים וקטנים, וייעוץ/הדרכה זוגית. היום יש יותר ויותר עצמאים בהיקף חלקי ומלא, שלא לדבר על עסק משותף, דבר המכניס מתח ותחרות בין העסק לזוגיות. היכולת שלי להבין בשני תחומים אלו, מלימודים וניסיון רב בחיים, מאפשרת לי להביא לתקשורת זוגית נכונה ובונה, דבר המשמר ומחזק את המשפחה מחד, ומאידך, אנו רואים בד"כ גדילה והתחזקות העסק. אני קורא לזה "זוגי זה עסקי". אם בבית יש ויכוחים ומשפטים "מי חשוב יותר, אני או העסק", "שוב לא הגעת ליום הורים", "אני עובד/ת בשבילי או למען המשפחה", אשמח להיפגש כאן לשיחת ייעוץ, או בנייד. חשוב להבין, לכולנו יש כמות אנרגיה, ברגע שהאנרגיה יוצאת על מריבות, אי הסכמות, חסרה אנרגיה לפתח את העסק, ולשמר ולחזק את הזוגיות והמשפחה.

"זוגי זה עסקי "- זוגות שלאחד מהם או לשניהם יש עסק. איך לנהל עסק מצליח, ועדיין להישאר יחד. זוגיות במשבר - איך לעבור את זה ולהמשיך יחד זוגות פרק-ב - מהי "שפת ה-ב". שפה שלנו, זוגות בזוגיות השנייה.

15 שנה בתחום

חבר בלשכת המאמנים - מוסמך CCIL MA במנהל עסקים קורס גישור קורס ייעוץ זוגי

האני מאמין העסקי שלי


היכולת שלנו להצליח בחיים, היא האמונה שלנו בעצמנו ובבני הזוג שלנו.

למה כדאי לכם לבחור בי? מהו הערך המוסף שלי עבורכם?


"..העסק הוא האישה הראשונה שלו..". "... היא כל הזמן מחוץ לבית בגלל העסק שלה...". "... היא כל הזמן בעסק שלה, יוצאת לפגשיות בערב....." "אנחנו מנהלים את העסק יחד, ולא תמיד ברור איפה נגמר העסק, ומתחיל הבית והפוך...". אלו משפטים שאני שומע לאורך שנים מזוגות בעלי עסקים. הנושא רגיש מאוד, ומעורר לא פעם כעסים, קנאה, ובמיוחד מריבות. עקב ניסיוני הרב ביחסי זוגות, והכרות עם עולם העסקים מקרוב, אני יודע להדריך את הזוגות הללו איך נכון להתנהל זוגית ועסקית, תוך בניית האמון והתמיכה הזוגית מחדש. גורמים אלו, משפיעים ישירות על הצלחת העסק!

לקוחות אומרים עלי


מאמרים מקצועיים שכתבתי


כותרת

קונסקטורר אדיפיסינג אלית. סת אלמנקום ניסי נון ניבאה. דס איאקוליס וולופטה דיאם. וסטיבולום אט דולור, קראס אגת לקטוס וואל אאוגו וסטיבולום סוליסי טידום בעליק. קונדימנטום קורוס בליקרה, נונסטי קלובר בריקנה סטום, לפריקך תצטריק לרטי.

המשך לקרוא