ערן אוליניק


קטגוריות

  • מנטורים ומאמנים להשגת יעדים
  • מנטורים ומאמנים להעצמה אישית
  • מנטורים ומאמנים לעסקים
חינם

מחיר לדקת ייעוץ

כללי

אזור בארץ


אודות


שלום לכם, שמי ערן אולניק ואני מאמן עסקי ואישי מהבכירים בישראל. בנוסף, אני מכשיר מאמנים, מרצה ומנחה קורסים וסדנאות לארגונים ולציבור הרחב, בתחומים מגוונים, החל מאימון, מנהיגות, מיומנויות תקשרות ועד הגשמה, אושר ויחסים. מנחה קבוצות אימון סמינרים ותוכניות להכשרת מנהלים. עד לשנת 2010 בעלים משותף של – Coaching Academy בו הוכשרו מאז שנת 2003 מעל 700 בוגרים במסגרות שונות. נציג Success Unlimited Network בישראל. בעל הסמכה בינלאומית – MCC של ה-ICF, מוכר כמאמן בכיר MCIL על ידי לשכת המאמנים בישראל. מוגדר על ידי עיתון העסקים "גלובס" כאחד מהמאמנים המובילים בישראל. נרגש מההזדמנות לאמן, להכשיר מאמנים ולחיות על פי ייעודו.

אימון, הכשרה, מנטורינג, הרצאות וקורסים

הקריירה שלי כמאמן החלה בשנת 2003 כשהקמתי וניהלתי את בית הספר המוביל להכשרת מאמנים Coaching Academy בשותפות עם טל רונן. בבית ספר זה השתתפו בתוכניות שונות כ- 700 משתתפים עד שנת 2010. מאז 2012 אני נציג משותף ומנחה מטעם בית הספר הבינלאומי להכשרת מאמנים (SUN (Success Unlimited Network שתוכנית ההסמכה שלו מוכרת על ידי ה- ICF.

בעל הסמכה בינלאומית – MCC של ה-ICF, מוכר כמאמן בכיר MCIL על ידי לשכת המאמנים בישראל.

האני מאמין העסקי שלי


"להיות מנהיג בתחום ההתפתחות האישית והארגונית המסייע לאנשים וארגונים לעלות לרמה הבאה עבורם".

למה כדאי לכם לבחור בי? מהו הערך המוסף שלי עבורכם?


זה הזמן להתאמן עם המאסטר! ערן אולניק, מנחה ומאמן עסקי ואישי בדרגת מאסטר (MCC), מהבכירים והמובילים בישראל, מזמין אותך להיפגש ולחולל את השינוי העסקי והאישי לו חיכית כבר זמן רב.

לקוחות אומרים עלי


מאמרים מקצועיים שכתבתי


כותרת

קונסקטורר אדיפיסינג אלית. סת אלמנקום ניסי נון ניבאה. דס איאקוליס וולופטה דיאם. וסטיבולום אט דולור, קראס אגת לקטוס וואל אאוגו וסטיבולום סוליסי טידום בעליק. קונדימנטום קורוס בליקרה, נונסטי קלובר בריקנה סטום, לפריקך תצטריק לרטי.

המשך לקרוא