עוזר קולטטש


קטגוריות

  • ייעוץ משכנתא
  • ייעוץ חסכון וכלכלת המשפחה
חינם

מחיר לדקת ייעוץ

כללי

אזור בארץ


אודות


יועץ משכנתאות כבר למעלה מ6 שנים, מכיר טוב את הבנקים, התהליכים, ודואג לתת לכם את המשכנתא הטובה והמתאימה ביותר. אז כמה מההישגים בחודשים האחרונים: 1. משפחה שרכשה במחיר למשתכן בראש העין, לקחה משכנתא של 1,224,000 ש"ח, לאחר תהליך ייעוץ וליווי הם חסכו למעלה מ300,000 ביחס להצעה הראשונה שהביאו מהבנק. 2. משפחה שרכשה מקבלן במודיעין, לקחה משכנתא של 1,400,000 ש"ח, חסכה בסוף התהליך כ-330,000 ש"ח לעומת ההצעה הכי טובה שהביאו לבד מהבנקים. 3. משפחה שרכשה דירה יד שניה ברמת השרון, לקחה משכנתא של 1,050,000 ש"ח וחסכה כ-350,000 ש"ח. 4. משפחה שרכשה במחיר למשתכן בהרצליה, לקחה משכנתא של 1,245,000 ש"ח וחסכה למעלה מ300,000 ש"ח. 5. משפחה שרכשה דירה בכרמיאל, על משכנתא של 750,000 ש"ח חסכה 170,000 ש"ח. 6. משפחה שרכשה דירה יד שניה בירושלים, על משכנתא של 970,000 ש"ח חסכה 240,000 ש"ח.

אני מומחה בייעוץ משכנתאות וכלכלת המשפחה בעסקאות: רכישה מקבלן, מחיר למשתכן, מחיר מטרה, יד שניה, נכסים ביו"ש, נכסים הרשומים ב: טאבו, מנהל , חברה משכנת, בר רשות, מנהל אזרחי, בניה עצמית, שדרוג דירה, משפרי דיור, איחוד הלוואות/חובות, שיפוץ, הרחבה, מישכון נכס קיים לטובת רכישה בארץ או בחו"ל.

מעל 6 שנות ניסיון בייעוץ משכנתאות ומאות תיקי ייעוץ, חבר מהגרעין המייסד של התאחדות יועצי המשכנתאות (יועצי מימון לדיור ע"ר) מהקמתה בשנת 2016, חבר איגוד היועצים והמאמנים לכלכלת המשפחה בישראל (ע"ר)

קורס יועצי וחשבי משכנתאות ב"אש לידור" בשנת 2013, קורס מימון מתקדם ליועצי משכנתאות ב"פוקוס - האקדמיה למשכנתאות", קורס יועצי כלכלת המשפחה ב"אש לידור" בשנת 2017, עשרות שעות בהשתלמויות בתחום בשנים האחרונות דרך התאחדות יועצי המשכנתאות

האני מאמין העסקי שלי


האני מאמין שלי: טוב שם טוב משמן טוב - דואג שהלקוחות תמיד ייצאו מרוצים, אני לא רק מייעץ, אלא מלמד את הלקוחות על המסלולים השונים, הסיכונים והאפשרויות העומדות לפניהם, כך שהלקוחות בלבד בוחרים בתמהיל שהכי מתאים להם מתוך הבנה. אני דואג שאת התמהיל שהם בחרו הם יקבלו בתנאים הטובים ביותר.

למה כדאי לכם לבחור בי? מהו הערך המוסף שלי עבורכם?


בעל ניסיון של למעלה מ6 שנים כיועץ משכנתאות פרטי, חבר התאחדות יועצי המשכנתאות ומחובר און ליין ל300 קולגות, מעודכן בכל שינוי בכל בנק, עובד עם התוכנה הטובה ביותר בשוק לחישובי משכנתאות, שלוקחת בחשבון גם שינויים עתידיים בתנאי השוק לפי צפי בנק ישראל ושוק ההון, מגיע לפגישות בבית הלקוח, זמין לפגישות גם בשעות הערב, מכין חוברת ייעוץ מותאמת אישית הנשארת לעיון המשפחה נפגש עם המשפחה 3 פעמים במהלך התהליך (פגישת היכרות, ייעוץ, וחתימה בבנק)

לקוחות אומרים עלי


מאמרים מקצועיים שכתבתי


כותרת

קונסקטורר אדיפיסינג אלית. סת אלמנקום ניסי נון ניבאה. דס איאקוליס וולופטה דיאם. וסטיבולום אט דולור, קראס אגת לקטוס וואל אאוגו וסטיבולום סוליסי טידום בעליק. קונדימנטום קורוס בליקרה, נונסטי קלובר בריקנה סטום, לפריקך תצטריק לרטי.

המשך לקרוא