איתי טיטלבוים


קטגוריות

  • ביטוח סיעודי
  • ביטוח נסיעות לחו״ל
  • ביטוח אובדן כושר עבודה
  • ביטוח מנהלים
  • ביטוח בריאות
  • קרן השתלמות
  • פתרונות לפרישה
  • ביטוח חיים
  • חסכון פנסיוני
חינם

מחיר לדקת ייעוץ

כללי

אזור בארץ


אודות


אני איתי טיטלבוים סוכן ביטוח פנסיוני ומתכנן פיננסי , בעל רישיון סוכן ביטוח פנסיוני מטעם משרד האוצר מ2007 ובעל הסמכה לתכנון פיננסי דרך איגוד מתכננים פיננסים העולמי FPSB. היום אני מלווה עשרות משפחות ולקוחות פרטיים בתכנון פנסיוני והכוונה מקצועית , עורך סקירות פיננסיות תקופתיות , מספק פתרונות השקעה ומבצע תכנון ביטוחי למשפחות על מנת לתת להם פתרון אופטימלי להגנה ביטוחית למשפחה ותביעות מול חברות ביטוח.

תכנון פנסיוני ופיננסי פתרונות השקעה בחברות ביטוח ובתי השקעות תכנון תיק ביטוח משפחתי תוך שימת דגש על התאמת צרכים מותאמת לקוח. תכנון מס לפורשים מעבודה ליווי פיננסי ופנסיוני שוטף

התחלתי את הפעילות החל משנת 2007 בתפקידי מפתח בסוכנויות ביטוח ובתי השקעות. בתפקיד האחרון ניהלתי לקוחות בבית השקעות מיטב דש בהיקף נכסים פנסיוניים של מעל 300 מיליון ש"ח. ב2016 הקמתי את "מעוז תכנון פיננסי וביטוח" עד היום ונותן פתרונות פיננסים , פנסיוניים וביטוח למשפחות ולקוחות פרטיים.

רישיון סוכן ביטוח פנסיוני משנת 2007 מטעם משרד האוצר. רישיון (מותלה) לעסוק בשיווק השקעות מטעם הרשות לניירות ערך. בעל הסמכה מטעם איגוד המתכננים הפיננסים העולמי FPSB. בעל תואר שני במנהל עסקים , התמחות במימון. בעל תואר ראשון במנהל עסקים.

האני מאמין העסקי שלי


מאמין ביצירת פתרונות יצירתיים וחדשניים תוך דגש על רמת שירות גבוהה ומקצוענות לתכנון עתיד כלכלי טוב יותר!

למה כדאי לכם לבחור בי? מהו הערך המוסף שלי עבורכם?


המלצות: "אנחנו ממליצים בחום על מר איתי טיטלבוים כמתכנן פיננסי. הוא עזר לנו לעשות סדר בין תכניות הפנסיה,ביטוחי בריאות , תכניות החיסכון השונות והמגוונות . כמו כן הוא המליץ על שינויים במרכיבי הביטוחים השונים אשר יביאו לכדי הגדלה משמעותית של הפנסיה שלנו ואף ייעץ לנו בנושאי הלוואות כדאיות יותר. הוא עזר לנו לתכנן את העתיד הכלכלי שלנו." בברכה, אלי ומרים הר אבן "במסגרת עבודתי עם מר איתי טיטלבוים אני ממליץ על שירותיו כאיש פיננסים וביטוח. הוא בעל ידע מקצועי נרחב ועוזר לי לנהל את הנכסים הפיננסים והפנסיוניים שלי בצורה מחושבת ומושכלת. אנחנו מבצעים בקרות פיננסיות בצורה שוטפת והוא זמין עבורי בנחמדות ויעילות בכל עת" על החתום דר' בנימין תורי

לקוחות אומרים עלי


מאמרים מקצועיים שכתבתי


כותרת

קונסקטורר אדיפיסינג אלית. סת אלמנקום ניסי נון ניבאה. דס איאקוליס וולופטה דיאם. וסטיבולום אט דולור, קראס אגת לקטוס וואל אאוגו וסטיבולום סוליסי טידום בעליק. קונדימנטום קורוס בליקרה, נונסטי קלובר בריקנה סטום, לפריקך תצטריק לרטי.

המשך לקרוא