מיטל אדלר


קטגוריות

חינם

מחיר לדקת ייעוץ

כללי

אזור בארץ


אודות


נעים מאוד, אני מיטל אדלר (רו“ח) ואני מובילה בעלי עסקים לשלווה כלכלית בעסק ובבית. שיטת משלושי השלווה הכלכלית מבוססת על שילוב של 15 שנות ניסיון מקצועי, לימודים אקדמאיים ומגוון הכשרות מקצועיות עם ניסיון מעשי נרחב. האחריות שלי היא לחבר אותך למספרים בעסק ובבית, להבין את הסיפור של היום ושל מחר ולאפשר לך לקבל החלטות מתוך מקום של הבנה, בחירה ושליטה. הידע והיכולת שלי לעזור לבעלי עסקים בניהול הכלכלי נצבר מהניסיון הרב כיועצת כלכלית לארגונים ועסקים גדולים במסגרת עבודתי בחברות יעוץ מובילות ובליווי כלכלי של עשרות בעלי עסקים בינוניים וקטנים. אני ממשיכה בעשייה מדי יום בעסק ובבית הפרטי שלי, ועם בעלי עסקים שאני מלווה בדרך לשלווה כלכלית ולרווחיות עסקית. ​

יעוץ כלכלי לעסקים ולמשפחות עצמאים ראיית חשבון, ייעוץ לכלכלת משפחה, ייעוץ עסקי

ניסיון של 15 שנים

Ben-Gurion University of the Negev מחזור ‏2004‏ · כלכלה ומנהל עסקים · באר שבע גומא, המרכז הישראלי לגישור ואימון כלכלת המשפחה - אש לידור ruppin חשבונאות · Kefar Ruppin, Hazafon, Israel

האני מאמין העסקי שלי


אני מאמינה שניהול כלכלי ממוקד, מסודר ושיטתי, עם מטרות ברורות, שהדרך להשיג אותן ידועה היטב, מוביל להצלחה נפלאה המחכה בסוף הדרך עבורך, עבור המשפחה שלך, עבור העסק שלך.

למה כדאי לכם לבחור בי? מהו הערך המוסף שלי עבורכם?


המטרה שלי שבעלי עסקים בינוניים וקטנים יכירו את המספרים בעסק שלהם, יחשבו כמו עסקים גדולים, יפעלו על פי שיטות עבודה מסודרות ויעזרו בכלים פשוטים לתפעול כדי להגיע לשלווה כלכלית בעסק ובבית.

לקוחות אומרים עלי


מאמרים מקצועיים שכתבתי


כותרת

קונסקטורר אדיפיסינג אלית. סת אלמנקום ניסי נון ניבאה. דס איאקוליס וולופטה דיאם. וסטיבולום אט דולור, קראס אגת לקטוס וואל אאוגו וסטיבולום סוליסי טידום בעליק. קונדימנטום קורוס בליקרה, נונסטי קלובר בריקנה סטום, לפריקך תצטריק לרטי.

המשך לקרוא