מני שמריהו


קטגוריות

  • מנטורים ומאמנים להשגת יעדים
  • מנטורים ומאמנים להעצמה אישית
  • מנטורים ומאמנים לעסקים
  • מנטורים ומאמנים מומחי NLP תכנות לשוני עצבי
6

מחיר לדקת ייעוץ

כללי

אזור בארץ


אודות


שמי מני שמריהו, מאמן אישי ועסקי ומומחה לחיזוק ביטחון עצמי כילד גדלתי במציאות שהמצב הכלכלי בבית שלנו לא היה הכי טוב שיש וזאת בלשון המעטה. תמיד הרגשתי שלאחרים יש יותר: היו להם בתים יפים יותר, נעליים יפות יותר, רכב בבית, מחשב או הורים שעבדו בעבודת "נחשבות" יותר. מנגד, בבית שלי היו קשיים רבים וביקורים רבים מהרשויות עקב אי-עמידה בתשלומים. לפני 10 שנים התחלתי לחקור ולהפוך כל אבן בניסיון להבין כיצד אני יכול לחזק את הביטחון העצמי שלי. קראתי מאות של ספרים, צפיתי בעשרות הרצאות וסדנאות, למדתי את תחום האימון עם התמחות בחיזוק הביטחון העצמי במכללה מסודרת ברמת גן וביצעתי השתלמויות רבות בקורסים רבים בחו"ל. היום יש בי עוצמה גדולה ויכולת רבה להציב גבולות, להיות אסרטיבי, אני שמח לקבל פידבקים מהסביבה, לוקח סיכונים מחושבים ללא חשש לטעות והפסקתי לבקר ולשפוט את עצמי שוב ושוב. אני עוסק במקצוע שגורם לי אושר, אין לי צורך לקבל את האישור התמידי מהסביבה וכמובן אני חלק ממערכת נישואין נפלאה עם אישה מדהימה! ​החל משנת 2014 הייתה לי הזכות ללוות לקוחות רבים בתהליך ליווי לחיזוק הביטחון העצמי וההערכה עצמית שלהם. המתאמנים העצמאיים שלי הכפילו את רווחי העסק שלהם , אחרים יצרו זוגיות בריאה, אחרים התגברו על חרדות והתקפי זעם, מצאו את עבודת חלומותם, יש כאלו שמצאו את הבטחון והאומץ לפתוח עסק מצליח אך בעיקר חיים כרגע חיים מאושרים יותר. זה לא אומר שאין להם קשיים יותר בחייהם והכל ורוד אך היום הם יודעים כיצד להתגבר על הקשיים האלו. כילד, לא הבנתי מדוע לאחרים יש ולי אין והמציאות מאוד השפיעה על תחושת הערך העצמי שלי במיוחד לאור כך שילדים הם עם מאוד אכזר לפעמים וצוחקים על אלו שחריגים.

אימון אישי (קואצ'ינג), נ.ל.פ - תכנות עצבי לשוני, טיפול קוגנטיבי התנהגותי. השרותים שלי -מפגשים אישיים, סדנאות והרצאות

ותק של 5 שנים בתחום

בעל תואר ראשון במנע"ס, המכללה למנהל. מאמן אישי ועסקי בכיר, המכללה הבינלאומית לאימון וניהול (Iccm) ​

האני מאמין העסקי שלי


ההבדל בין הצלחה לכשלון אינו טמון בידע אלא במה שאנחנו עושים עם הידע

למה כדאי לכם לבחור בי? מהו הערך המוסף שלי עבורכם?


מכיוון שאני חושב שאימון אישי אמיתי אינו יכול להתבצע ללא הכרות אמיתית עם נפש האדם אני משלב בתהליך האימון גישות פסיכולוגיות שונות כגון : - CBT טיפול קוגניטבי התנהגותי - PPC אימון בפסיכולוגיה חיובית (תורת האושר) - פסיכותרפיה חשוב שתדעו כי תהליך האימון יכול להיערך בין מספר מפגשים מצומצם ועד עשרות מפגשים ואתם תדרשו להפגין המון אומץ, פתיחות וסבלנות רבה וכמובן שהצלחתו תלויה בכם.

לקוחות אומרים עלי


מאמרים מקצועיים שכתבתי


כותרת

קונסקטורר אדיפיסינג אלית. סת אלמנקום ניסי נון ניבאה. דס איאקוליס וולופטה דיאם. וסטיבולום אט דולור, קראס אגת לקטוס וואל אאוגו וסטיבולום סוליסי טידום בעליק. קונדימנטום קורוס בליקרה, נונסטי קלובר בריקנה סטום, לפריקך תצטריק לרטי.

המשך לקרוא