נסיה חשאי


קטגוריות

  • מנטורים ומאמנים להשגת יעדים
  • מנטורים ומאמנים להעצמה אישית
  • מנטורים ומאמנים מומחי NLP תכנות לשוני עצבי
חינם

מחיר לדקת ייעוץ

כללי

אזור בארץ


אודות


נסיה חשאי, מאמנת מובילה תהליכי שינוי והעצמה בתחומי חיים. לנסיה קליניקה פרטית, MY FREE WAY בחולון שנוסדה במטרה לטפל לכוון ולהעצים נשים בכל גיל. נסיה היא מטפלת בעלת ניסיון בהנעת אנשים וקידום בתחומי חיים שונים, עובדת עם אנשים שרוצים וחשוב להם לשפר את איכות חייהם, אנשים שמאמינים שמגיע להם יותר, ורוצים לקדם תחומים בחייהם כדי לחוות יותר עוצמה סיפוק והנאה בחיי היום יום. נסיה תעזור לך ליצור בהירות בחיים, לחבר לתובנות, למצות יכולות, להסיר חסמים ומעצורים, לשחרר מטענים רגשיים , לגבש מטרות ולהשיג אותם. על זה ועוד אפשר לקרוא בדף העיסקי שלה : https://www.facebook.com/NesiaHashay/

טיפול בנושאים : העצמה, חיזוק יכולות וביטחון עצמי, שיפור זוגיות ומערכות יחסים, העלאת הדימוי העצמי והערכה עצמית, הסרת חסמים, שחרור מכעסים, פחדים ואשמה, יציאה ממשברים, טיפול ושחרור רגשי , שחרור מאמונות והתנהגויות מגבילות, פתרון קונפליקטים, הגשמת מטרות, חיבור להנאה ושמחת חיים וקבלת כלים וידע לחיים ממקום של חופש ובחירה.

מעל 12 שנות נסיון

הכשרה מיקצועית: מנחה מוסמכת בכירה בNLP ודימיון מודרך NLP MASTER PRACTITIONER / בוגרת מכללת רטר . מאמנת אינטגרטיבית ע"פ מודל THE KEY / בוגרת מסלול מאמנים THE KEY של יוסי קדמי ואריה מלניאק . חברה בלשכת המאמנים בישראל עם הסמכה לדרגת "מאמנת מיקצועית" . מורת דרך למערכות יחסים / בוגרת החוויה הדיאלוגית של נוגה בר בבר אילן . מטפלת מוסמכת ב IEMT לשיחרור מטען רגשי באמצעות תנועות עניים / בבי"ס נלפ לשם שינוי . מטפלת בהילינג אנרגטי בדרגת מאסטר בשיטת אומגה OPM/ בוגרת מרכז אומגה של אוריאלה פז מורין . מנחת תהליכי "מסע" / בוגרת סדנת "המסע" של ברנדון בייס . מטפלת בתטא הילינג / לימודים אצל חגי פלד ונראיין ג'יוטי . .מנחת קבוצות זוגות ומשפחה / בוגרת מכון מעגלים של ד"ר נירה כפיר.

האני מאמין העסקי שלי


שהאדם נולד שלם עם כל היכולות והכישורים אותם הוא צריך בחייו . שלעולם לא נהיה מושלמים אך חשוב מאוד שנהיה שלמים . וששינוי אמיתי מתחיל מבפנים . מה שמוביל אותי זו האמונה, שבכל אחד טמון בתוכו יהלום, שהמסע בנתיבי החיים, כיסה חלק מפאותיו וכל מה שצריך, זה להוביל, לסייע, להסיר, לנקות ולגלות את האור שבתוכו.

למה כדאי לכם לבחור בי? מהו הערך המוסף שלי עבורכם?


• מיקצועיות וניסיון – של 12 שנה איפשר לי להכיר ולטפל במגוון של מיקרים. • ארגז כלים מגוון – אני ממשיכה ללמוד ולהוסיף שיטות, כלים וידע מתקדם לארגז הכלים שלי , שילוב הכלים מאפשר לי להתאים במדויק, את הכלי המתאים למונחה שיושב מולי, ובמיקרים רבים אף לקצר תהליכים . • מתן כלים וידע - בעבודתי אני נותנת כלים, ומלמדת אנשים לקחת אחריות, לזהות מצבים ולשנותם. מאומני מגלים שהם הופכים למאמנים האישיים של עצמם. • הנעה לפעולה – הגישה שלי היא להניע את המונחים שלי לקחת אחריות ולפעול. ולא לפתח תלות בי . • אחריות מיקצועית – אני מטפלת אך ורק במטופלים שאני יכולה לעזור להם בכלים שיש לי . הצלחה שלי מבוססת על ניסיון חיים עשיר ומקצועיות חסרת פשרות.

לקוחות אומרים עלי


מאמרים מקצועיים שכתבתי


כותרת

קונסקטורר אדיפיסינג אלית. סת אלמנקום ניסי נון ניבאה. דס איאקוליס וולופטה דיאם. וסטיבולום אט דולור, קראס אגת לקטוס וואל אאוגו וסטיבולום סוליסי טידום בעליק. קונדימנטום קורוס בליקרה, נונסטי קלובר בריקנה סטום, לפריקך תצטריק לרטי.

המשך לקרוא