עופר למרוביץ


קטגוריות

  • ייעוץ חסכון וכלכלת המשפחה
  • מנטורים ומאמנים להעצמה אישית
5

מחיר לדקת ייעוץ

כללי

אזור בארץ


אודות


עופר למרוביץ, מקים האקדמיה לכלכלת המשפחה, מומחה לניהול כלכלי, בעל ניסיון של שנים בתפקידי ניהול בכירים בארץ ובעולם, הובלת תהליכים והנהגת אנשים להצלחות. מזה שנים רבות אני מתעמק בתחום ההתפתחות האישית וכלכלת המשפחה. התחום הפיננסי האישי הינו תחום מאתגר במיוחד, והוא שזור בד בבד עם התחום האישי, שכן התכונות האישיות שלנו משפיעות על הדרך בה אנו מוציאים כספים, מנהלים את הכספים שלנו ויותר מכול, כיצד אנחנו רואים את עצמנו דרך המצב הכלכלי שלנו. לכן כמומחה לאימון אישי עם ניסיון בעולם ההיי טק והתמחות כלכלית, אני מעביר את לקוחותיו טרנספורמציה כוללת של תפיסה ושינויי התנהלות כלכלית מהמקום הפנימי האישי, ומטפל בבעיה ולא רק בסימפטום.

ייעוץ ואימון לכלכלת המשפחה לגרושים גרושות ופרקי ב התמחות בגירושין: לפני - הכנה להסכם הגירושין במהלך - ניהול כלכלי של תהליך הגירושין אחרי - ניהול המצב החדש

בעל ניסיון של שנים בתפקידי ניהול בכירים בארץ ובעולם, הובלת תהליכים והנהגת אנשים להצלחות.

הנדסאי תעשייה וניהול - אוניברסיטת תל-אביב השקעות בשוק ההון - מכללת מגמות קורס מנטורים וכלכלת המשפחה - בית אש לידור פילוסוף חבר באיגוד היועצים בוגר סדנאות המנטורים הטובים בארץ ובעולם

האני מאמין העסקי שלי


אומרים עלי שאני "ילד טוב ירושלים", תמיד עם חיוך, אופטימי ובאמת רוצה לעזור לכם, כי אני לא רק מאמין שאני יכול, אני יודע זאת. אני פועל מבפנים, מאהבת אנשים, מרצון אמיתי לתרום לשינוי ומהרבה ניסיון שאני רוצה ליישם, כדי שתדעו את מה שאני יודע ותגיעו למקום טוב יותר בחייכם.

למה כדאי לכם לבחור בי? מהו הערך המוסף שלי עבורכם?


במשך השנים התמחיתי בכלכלת המשפחה ובאימון. למדתי את התחום לעומקו והוכחתי את יכולותיי ביעוץ למשפחות רבות, שבעזרתי נחלצו ממשברים כלכליים והגיעו לרווחה חומרית ואישית. אני מאמין שכל אחד הוא כוכב ים"

לקוחות אומרים עלי


מאמרים מקצועיים שכתבתי


כותרת

קונסקטורר אדיפיסינג אלית. סת אלמנקום ניסי נון ניבאה. דס איאקוליס וולופטה דיאם. וסטיבולום אט דולור, קראס אגת לקטוס וואל אאוגו וסטיבולום סוליסי טידום בעליק. קונדימנטום קורוס בליקרה, נונסטי קלובר בריקנה סטום, לפריקך תצטריק לרטי.

המשך לקרוא