אורן בן דוד


קטגוריות

  • מנטורים ומאמנים להשגת יעדים
  • מנטורים ומאמנים להעצמה אישית
  • מנטורים ומאמני מכירות
  • מנטורים ומאמנים לעסקים
  • מקסום מכירות לעסק
  • שיווק, פרסום ומיתוג לעסק
חינם

מחיר לדקת ייעוץ

בחר

אזור בארץ


אודות


אורן בן דוד, מומחה לשיווק ומינוף של עסקים קטנים, באמצעות עבודה אישית, הרצאות, סדנאות וקבוצות ליווי. לפני כשבע שנים נכנס לעולם היעוץ העסקי לאחר נסיון ארוך שנים בעולם העסקים, הקים והפעיל עסקים רבים במגוון תחומי התמחות. עסקים בתחום המזון, הקמעונאות, הייבוא וההפצה. במקביל לעבודה מול לקוחות אורן גם חבר במועדון הזהב של דן קנדי ותמיד מעודכן לגבי מה עובד הכי חזק היום מבחינת שיווק, כתיבת תוכן שיווקי ושיטות מכירות.

עיקר ההתמחות של אורן הוא לזהות את התשוקה האמתית של בעל העסק, להבין איפה נמצא המינוף הגדול ביותר למימוש התשוקה וללוות אותו בתהליך של תרגום התשוקה לרווח גדול.

לפני כשבע שנים נכנס לעולם היעוץ העסקי לאחר נסיון ארוך שנים בעולם העסקים, הקים והפעיל עסקים רבים במגוון תחומי התמחות. עסקים בתחום המזון, הקמעונאות, הייבוא וההפצה.

הוא התחיל את המסע בקורס של 6 חודשים להכשרת מנטורים עסקיים/ הרדוף ליווי עסקי בניהולו של אמיר הרדוף, דר יניב זייד, מוטי סחראי,רוזין רוזנבלום, עדי אורפז. מאז אורן בן דוד מלווה בעלי עסקים קטנים ויזמים, ולא מפסיק ללמוד ולהתפתח בעולם היעוץ והשיווק. הוא עבר הכשרות נוספות הכוללות סדנאות וקורסים אונליין ממיטב המנטורים בעולם וכוללות: סדנאות כתיבה ושיווק של דן קנדי, קורס אן אל פי של דר סטיב ג׳ונס וסדנאות של בוב פרוקטור.

האני מאמין העסקי שלי


"יועץ עסקי יראה לך איך להתחיל לעבוד על העסק ולהפוך אותו לנכס ששווה כסף"

למה כדאי לכם לבחור בי? מהו הערך המוסף שלי עבורכם?


בשנים האחרונות עבד עם עשרות לקוחות, בליווי אישי או קבוצתי. חלק מהלקוחות הגיעו למספר קטן של פגישות וחלק המשיכו לתהליכי ליווי ארוכים מאוד. לקוחות אשר עובדים איתו מעל שנה או שנתיים ולקוחות שעובדים איתו כבר מעל שלוש שנים רצופות.

לקוחות אומרים עלי


מאמרים מקצועיים שכתבתי


כותרת

קונסקטורר אדיפיסינג אלית. סת אלמנקום ניסי נון ניבאה. דס איאקוליס וולופטה דיאם. וסטיבולום אט דולור, קראס אגת לקטוס וואל אאוגו וסטיבולום סוליסי טידום בעליק. קונדימנטום קורוס בליקרה, נונסטי קלובר בריקנה סטום, לפריקך תצטריק לרטי.

המשך לקרוא