אורן קכל


קטגוריות

  • ביטוח נסיעות לחו״ל
  • ביטוח רכב
  • ביטוח אחריות מקצועית
  • ביטוח דירה ותכולה
  • ביטוח עסק
  • ייעוץ משכנתא
חינם

מחיר לדקת ייעוץ

כללי

אזור בארץ


אודות


נעים מאוד שמי אורן קכל, כשעבדתי כשכיר באחת מסוכוניות הביטוח הגדולות בארץ, המון אנשים רצו שאייעץ להם בתחומים כלכליים שהם אינם במסגרת העבודה שלי, ולאט לאט נפל לי האסימון שלאנשים פשוט אין מושג מה קורה עם הכסף שלהם! מוציאים כסף על ביטוחים וביטוחים וביטוחים, ופנסיות, ועוד ביטוחים , ודמי ניהול, ובריאות, וסיעוד ועוד... חתמו על משכנתה שה"יועץ" בבנק המליץ להם, רק כי הם לא מבינים בתחום, ומוציאים כספים על ימין ועל שמאל מבלי לעצור לרגע ולנסות להבין מה חשוב ומה לא. הבנתי שבעצם יש לאנשים כל כך הרבה כסף ש"מפוזר על הריצפה" והם פשוט צריכים מישהו שיראה להם איפה הוא, איך להרים אותו ואיך להשתמש בו לדברים שהם רוצים. חלק מהאנשים יצליחו להסתדר לבד, אחרים יסתפקו רק ב"פוש" קטן או במישהו שרק יעשה להם סדר, וחלק מהאנשים יצטרכו ליווי מתמשך.

ייעוץ בתחום הביטוח, ייעוץ משכנתאות

הרבה שנות נסיון בתחום, העסק הוקם מזה כ - 5 שנים.

בעל הסמכה בינ"ל כמתכנן פיננסי, חבר באיגוד היועצים והמאמנים לכלכלת המשפחה, ויש ברשותי רישיון לעסוק בביטוח פנסיוני.

האני מאמין העסקי שלי


אני כאן כדי לעצור את הדליפה של הכסף שלכם!

למה כדאי לכם לבחור בי? מהו הערך המוסף שלי עבורכם?


אני כאן כדי ללוות אתכם ולעזור לכם, אתם מוזמנים להירשם לרשימת התפוצה שלי ולקבל ממני המון המון כלים וטיפים על התנהלות כלכלית נכונה, וגם לקרוא את מה שחלק מהלקוחות שלי כתבו עלי.

לקוחות אומרים עלי


מאמרים מקצועיים שכתבתי


כותרת

קונסקטורר אדיפיסינג אלית. סת אלמנקום ניסי נון ניבאה. דס איאקוליס וולופטה דיאם. וסטיבולום אט דולור, קראס אגת לקטוס וואל אאוגו וסטיבולום סוליסי טידום בעליק. קונדימנטום קורוס בליקרה, נונסטי קלובר בריקנה סטום, לפריקך תצטריק לרטי.

המשך לקרוא