אורלי אטיאס


קטגוריות

  • מנטורים ומאמנים להשגת יעדים
  • מנטורים ומאמנים להעצמה אישית
חינם

מחיר לדקת ייעוץ

בחר

אזור בארץ


אודות


שמי אורלי, אני מאמנת אישית בעלת התמחויות בלקויות למידה והפרעת קשב וריכוז ואימון קריירה ותעסוקה. תואר שני ב"שילוב תלמידים עם לקויות למידה" וניסיון רב כמרצה. נושאים אלו קרובים ללבי, שכן גם אני וגם חלק מילדיי מאותגרים בנושאים אלו. במשך השנים פיתחתי שיטות שעזרו לי ולילדיי להתגבר על הלקויות, לשאוף ולהגיע להצלחות. תחום הקריירה והתעסוקה הוא מרתק בעיני. העיסוק שלנו מהווה ערוץ להגשמה עצמית, שבעזרתה אנו מחפשים משמעות נוספת לחיינו ומהווה חלק מהמהות ומהדימוי העצמי שלנו. ישנו קשר בין תחום הקריירה והתעסוקה להפרעת קשב וריכוז. לעיתים, אנשים עם הפרעת קשב מתקשים להגשים את עצמם בתחום התעסוקתי, בשל מאפייני הפרעת קשב. האימון מאפשר לנו לפתח כלים ולהתמודד גם בתחום זה ולנהל את חיינו בצורה טובה יותר.

אימון אישי, אימון קריירה ותעסוקה

נסיון של 7 שנים בתחום

תואר שני ב"שילוב תלמידים עם לקויות למידה" וניסיון רב כמרצה.

האני מאמין העסקי שלי


אני מאמינה שההצלחה נתונה לכל אדם, וכל אדם עם התנאים המתאימים יכול להגיע להצלחה. אני רואה את יעודי בסיוע לכל אדם לגלות את הכוחות הטמונים בו, את שאיפותיו ואת החוזקות שלו, וע"י אימון מתאים לגרום לו להעז, לשנות את התנהלותו ולהביאו למימוש שאיפותיו ולהצלחה.

למה כדאי לכם לבחור בי? מהו הערך המוסף שלי עבורכם?


האימון הוא תהליך המתמקד בהשגת יעדים. מטרתו להעצים תחומים שהמתאמן בוחר לעשות בהם שינוי. המאמן מאפשר למתאמן התבוננות חדשה במציאות הקיימת ע"י בדיקת התנהגויות אוטומטיות ודפוסים שאינם משרתים ומקדמים אותו ומונעים ממנו הצלחה בעתיד, דבר המאפשר לחיות חיים מלאי סיפוק והגשמה עצמית.

לקוחות אומרים עלי


מאמרים מקצועיים שכתבתי


כותרת

קונסקטורר אדיפיסינג אלית. סת אלמנקום ניסי נון ניבאה. דס איאקוליס וולופטה דיאם. וסטיבולום אט דולור, קראס אגת לקטוס וואל אאוגו וסטיבולום סוליסי טידום בעליק. קונדימנטום קורוס בליקרה, נונסטי קלובר בריקנה סטום, לפריקך תצטריק לרטי.

המשך לקרוא