יותם מגד


קטגוריות

  • מנטורים ומאמנים להשגת יעדים
  • מנטורים ומאמנים להעצמה אישית
  • ייעוץ השקעות בנדל״ן מסחרי
  • מנטורים ומאמנים לעסקים
  • ייעוץ השקעות נדל״ן פרטי
5

מחיר לדקת ייעוץ

כללי

אזור בארץ


אודות


יותם מגד, יועץ ומאמן נדל“ן בשיטת NLP. ניסיון של 12 שנים בתיווך ומכירת בתים. בוגר בית הספר של רי/מקס לתיווך נדל“ן. בוגר מכללת אנ.אל.פי לשם שינוי (Nlp practitioner and coaching). לאחר שנים בהן עסקתי במקצוע התיווך, אם זה ברי/מקס העולמית או במשרד שניהלתי בעצמי, למדתי שהדבר שהכי חסר בשוק הנדל“ן הוא ידע אוביקטיבי ללקוחות בשטח, ידע שהוא נטול אינטרסים וניגודי עינינים. הפתרון שאני מציע הוא פגישות יעוץ ואימון לכל מי שרוצה למכור או לקנות נכס בהן תקבלו מידע עדכני על מצב השוק, הערכת שווי נכס, טיפים למכירה וקנייה יעילה ודרכי פעולה יחודיות לתחום הנדל“ן. תכלו לקבל ליווי אישי הכולל מפגשים פרונטלים וטלפונים לאורך כל תהליך המכירה והקנייה, כך שלא תעשו טעויות ותשיגו את התוצאה הטובה ביותר האפשרית עבורכם!

נותן שירותי יעוץ ואימון הכוללים כלים מעולם ה NLP לכל מי שרוצה ללמוד איך מוכרים בית ומבצעים עסקאות נדל“ן בצורה הטובה והיעילה ביותר תוך השמת דגש על המטרות האישיות שלכם.

ניסיון של 12 שנים בתיווך ומכירת בתים.

מכללת NLP "לשם שינוי" RE/MAX בית ספר לנדל"ן Haifa Uni אורט חנה סנש חיפה מ-‏1994‏ עד ‏1995‏ · חיפה

האני מאמין העסקי שלי


בדרך אל הבית הבא תעברו אצל מומחה כי עסקה גדולה לא עושים בלי הכנה!

למה כדאי לכם לבחור בי? מהו הערך המוסף שלי עבורכם?


אצלי תוכלו לקבוע פגישה בודדת בה תקבלו מידע עדכני על מצב השוק ועל דרכי פעולה היכולים להתאים לכם אישית תכלו גם לקבל ליווי אישי עם מפגשים פרונטלים וטלפונים לאורך כל תהליך המכירה והקנייה שלכם כך שלא תעשו טעויות ותשיגו את התוצאה הטובה ביותר האפשרית.

לקוחות אומרים עלי


מאמרים מקצועיים שכתבתי


כותרת

קונסקטורר אדיפיסינג אלית. סת אלמנקום ניסי נון ניבאה. דס איאקוליס וולופטה דיאם. וסטיבולום אט דולור, קראס אגת לקטוס וואל אאוגו וסטיבולום סוליסי טידום בעליק. קונדימנטום קורוס בליקרה, נונסטי קלובר בריקנה סטום, לפריקך תצטריק לרטי.

המשך לקרוא