שמעון צ'אושו


קטגוריות

  • מנטורים ומאמנים להשגת יעדים
  • מנטורים ומאמנים להעצמה אישית
  • מנטורים ומאמנים לעסקים
  • מנטורים ומאמנים מומחי NLP תכנות לשוני עצבי
חינם

מחיר לדקת ייעוץ

כללי

אזור בארץ


אודות


- "תודה שהצלת את הזוגיות לי" - "התקבלתי בדיוק למקום העבודה שחלמתי!" - "קיבלתי את הקידום שכל כך רציתי" אלה חלק מהתגובות שאני מקבל מאלפי המתאמנים שהיו לי ב-12 השנים האחרונות. שמי שמעון צ'אושו, בן 57, נשוי ואב לשלושה. פרשתי מהצבא לאחר שירות של 21 שנים בחיל הים (סא"ל במיל') החל מפיקוד בספינות הטילים וכלה כמהנדס מכונות. לאחר שנים רבות של עשייה רבה ומגוונת בתחומי הניהול, ההנדסה וניהול פרוייקטים, החלטתי לעסוק בתחומים בהם אני מתחבר יותר לערכים שלי, הכוללים נתינה ויצירתיות. כיום אני מאמן בכיר (MCIL) ו-NLP Trainer , שתי הדרגות הבכירות ביותר בעולם האימון וה-NLP., בעלים ומייסד "האקדמיה לאימון ו-NLP". השילוב של האימון עם כלי ה-NLP הוא השילוב המושלם לתהליך לטובת שינוי או שיפור שברצונך לעשות, אין היום הרבה אנשים בעלי הכשרה באימון וב-NLP כפי שיש לי. אני רואה בעבודה שלי שליחות, המתחברת מאוד לערך הנתינה שלי, ואת ערך היצירתיות – תפגשו במהלך האימונים והסדנאות השונות... הגישה הבסיסית שלי הינה הגישה הקו-אקטיבית, דהיינו, גישה המבוססת על שותפות מקצועית בין המתאמן והמאמן "בגובה העיניים", המתבססת על מכלול חייו של המתאמן, תוך מתן חשיבות לתהליך בדיוק כמו לתוצאה, והוקרת מעשיו של המתאמן.

- אימון אישי לשינוי או שיפור עצמי (בטחון עצמי, יצירת גבולות, אסרטיביות, שקט נפשי וכדומה) - אימון קריירה (החל ממציאת עבודה כתיבת קו"ח והכנה לראיון עבודה וכלה בהתקדמות במציאת עבודה). - אימון לזוגיות (הן מציאת זוגיות והן שיפור זוגיות). - אימון להגשמה עצמית, מיקוד ויצירת בהירות בחיים.

12 שנות ניסיון בתחום האימון, 38 שנים ניסיון בתחום הובלה ורתימת אנשים, כמפקד ומנהל.

מאמן בכיר (MCIL) מטעם לשכת המאמנם. NLP Trainer מטעם ארגון HNLP העולמית -

האני מאמין העסקי שלי


החזון שלי הוא יצירת אפשרות להתפתחות אישית ועסקית מתוך אהבה, אכפתיות ושיתוף פעולה, וכשאני מגיע למפגשי האימון עם החזון הזה, אני מגיע עם כל הערכים - יצירתיות, התפתחות אישית, התפתחות עסקית, אהבה, אכפתיות ושיתוף פעולה, בגישה זו אני מביא את המיטב שלי לכל פגישה.

למה כדאי לכם לבחור בי? מהו הערך המוסף שלי עבורכם?


האימון שמביא את ההוליסטיות, את התהליך לכל תחומי החיים, בשילוב ה-NLP שהוא, מעין "שיטה כירורגית" עצמתית לשינוי עצמתי מהיר ובר קיימא, הוא השילוב העצמתי והנכון ביותר לתהליך אימוני. אני בין הבודדים בעלי ההכשרות הגבוהות ביותר בעולם האימון וה-NLP, עם ניסיון של 12 שנים עם אלפי מתאמנים מכל הארץ (החל מבאר שבע וכלה בקריית שמונה).

לקוחות אומרים עלי


מאמרים מקצועיים שכתבתי


כותרת

קונסקטורר אדיפיסינג אלית. סת אלמנקום ניסי נון ניבאה. דס איאקוליס וולופטה דיאם. וסטיבולום אט דולור, קראס אגת לקטוס וואל אאוגו וסטיבולום סוליסי טידום בעליק. קונדימנטום קורוס בליקרה, נונסטי קלובר בריקנה סטום, לפריקך תצטריק לרטי.

המשך לקרוא