נטליה אומנסקי


קטגוריות

  • ייעוץ משכנתא
  • ייעוץ חסכון וכלכלת המשפחה
חינם

מחיר לדקת ייעוץ

כללי

אזור בארץ


אודות


שלום אני נטליה אומנסקי, בעלים ומייסדת של חברת "פאזל פיננסי". אנו מתמחים ומובילים בתחומי ייעוץ ללקיחת משכנתא חדשה, מחזור משכנתא קיימת, ליווי קבוצות רכישה, כלכלת המשפחה, ביטוחים והשקעות. אנו מציגים בגאווה את תו אמון הציבור ומבטיחים לכלל לקוחותינו ליווי יעיל בתהליך מתן השירות לצד מקצועיות בלתי מפשרת. הרבה שאלו אותי: "בשביל מה את לומדת תואר שני?" הייתי עונה: "בשביל הקיר במשרד שלי 😂" החלום התגשם! יעד הבא קיר גדול יותר... אהה ותעודה נוספת בדרך. פאזל פיננסי ייעוץ משכנתאות וכלכלת המשפחה ישר כח!

ייעוץ ללקיחת משכנתא חדשה, מחזור משכנתא קיימת, ליווי קבוצות רכישה, כלכלת המשפחה, ביטוחים והשקעות. מדוע צריך ייעוץ משכנתאות ואבחון פיננסי אובייקטיבי? החלטות פיננסיות הינן החלטות החשובות ביותר בחייה של כל משפחה. למשל, תהליך המשכנתא בישראל טומן בחובו מרכיבים רבים, כגון: החלטה לגבי מסלולי ההלוואה, עריכת סקר בין הבנקים והתרוצצות מתישה בין הגורמים הבירוקרטיים בכדי לקבל את ההלוואה בפועל. ב"פאזל פיננסי" נוכל להרכיב ולבצע עבורך את כל הפעולות הנדרשות לשם קבלת התוצאה הטובה ביותר, וזאת על ידי ליווי אישי לאורך כל תהליך אשר כולל: אבחון פיננסי, בניית תמהיל כלכלי האופטימלי ללקוח, מכרז ריביות בבנקים עד להשגת הריבית הטובה ביותר, טיפול בכל הבירוקרטיה עד לקבלת ההלוואה. כתוצאה מכך, כל לקוח מבטיח לעצמו חסכון בזמן ובכסף, ביטחון וודאות כלכלית, שקט נפשי ואיכות חיים.

החשיפה הראשונה לתחום המשכנתאות והפיננסים הייתה בשנת 2010. באחת ההרצאות בכלכלה הבנתי שההורים שלי משלמים משכנתא יקרה מאוד. התחלתי לבדוק את הנושא לעומק והרגשתי המון אחריות מכיוון שהייתי צריכה לבחור בתמהיל משכנתא שיבטיח למשפחה שלי חיסכון מקסימלי. למרות המורכבות היה לי ברור שאני הולכת לתקן את הנזקים האדירים במשכנתא אשר נבנתה בצורה שגויה (משלמים ומשלמים וקרן ההלוואה לא יורדת). לאחר השגת התוצאה, עזרתי לאנשים נוספים עם המשכנתא שלהם ולאחר מכן התחום הפיננסי הפך לעיסוק המרכזי.

תואר שני במנהל עסקים, קורס ייעוץ משכנתאות וגיוס אשראי, קורס השקעות נדל"ן בארץ ובחו"ל, קורס חקיקה ומיסוי בתחום הנדל"ן

האני מאמין העסקי שלי


תכנון פיננסי זוהי הדרך הנכונה עבור כל משפחה...

למה כדאי לכם לבחור בי? מהו הערך המוסף שלי עבורכם?


הייעוד שלי - לשפר את איכות חייהם של האנשים וליצור חיסכון מקסימלי באופן אובייקטיבי ומקצועי. ערכים מרכזיים שלי - תועלת כלכלית, שמירה על פרטיות, גילוי נאות ושקיפות מידע, מחויבות, אחריות חברתית ואתית, סובלנות, אכפתיות, נחישות, הקשבה, שאפתנות ואמונה.

לקוחות אומרים עלי


מאמרים מקצועיים שכתבתי


כותרת

קונסקטורר אדיפיסינג אלית. סת אלמנקום ניסי נון ניבאה. דס איאקוליס וולופטה דיאם. וסטיבולום אט דולור, קראס אגת לקטוס וואל אאוגו וסטיבולום סוליסי טידום בעליק. קונדימנטום קורוס בליקרה, נונסטי קלובר בריקנה סטום, לפריקך תצטריק לרטי.

המשך לקרוא