כמה עולה ייעוץ פנסיוני – לבחון את ההוצאות לפני שיוצאים לדרך

כשמדובר בחיסכון לפנסיה, ישנה חשיבות רבה מאד בבחירתו של המסלול הפנסיוני, של החיסכון הטוב והנכון ביותר לחוסך. אנו עובדים קשה מאד לאורך השנים, מקפידים "לסגור" בצד סכומי כסף גבוהים ככל שניתן ומצפים, ברגע האמת, בעת היציאה לפנסיה, שניהנה מסכומים אלה ואף מריבית גבוהה, כחלק מקצבה חודשית שתאפשר לנו להמשיך ולהתנהל בשגרת חיינו כרגיל, מבלי שזו תיפגע.

המשך לקרוא

איך להקים עסק - טיפים ודגשים חשובים שיעזרו לכם במשימה

הקמת עסק, בין אם זה עסק גדול מאד ובין אם הוא דווקא קטן, היא משימה לא קלה. רבים חולמים להפוך לעצמאיים, לזנוח את המשרה שאליה הם מחויבים ולהפוך לבעלי עסק שהוא כולו שלהם. יחד עם זאת, הם שוכחים פעמים רבות שהדבר מצריך תעוזה לא אחת, ידע וגם הכנה נכונה שתעזור בהמשך. כדי לדעת איך להקים עסק חשוב מאד להיעזר באנשי מקצוע, המתמחים בכך ומכירים היטב את השוק ואת דרישותיו. סיוע של מומחה בתחום יכול למנוע טעויות חמורות וגם הפסדים כספיים כבדים.

המשך לקרוא

אימון אישי ועסקי – לשם מה צריך את זה?

כולנו רוצים להצליח, כולנו רוצים להגשים את עצמנו ואת היעדים שלנו, אך מרביתנו לא תמיד יודעים כיצד לעשות זאת. לעיתים אנו מוצאים את עצמנו נתקלים במהמורות בדרך ולרוב אנו נדרשים "לחשב מסלול מחדש" מבלי שנהיה מוכנים לכך. בין אם כדי להגשים מטרות אישיות ובין אם עסקיות, אימון אישי ועסקי הוא הדרך הטובה ביותר ללמוד כיצד לפעול נכון ולהימנע מטעויות.

המשך לקרוא

אשראי חוץ בנקאי לעסקים - מה חשוב לדעת עליו?

ישנם כיום לא מעט מסלולי אשראי חוץ בנקאי לעסקים המהווים פתרון לעסקים בתחומים שונים ובסדרי גודל שונים. חלק ממסלולים אלה כוללים ריביות גבוהות, חלק נמוכות. ישנם מסלולים הצמודים למדד ואחרים מתמקדים בריבית פיגורים גבוהה. ישנה חשיבות רבה מאד בבחירתו של המסלול המתאים, של ההלוואה המתאימה, הן כדי לוודא שאכן מקבלים מענה נכון והן כדי להימנע מטעויות כלכליות בעתיד, שעשויות לגרום לנזק כספי כבד.

המשך לקרוא

בחירה נכונה של יועץ משכנתא

ישראלים רבים בוחרים לרכוש דירה, במקום לשכור אותה, ולפיכך נדרשים לפנות אל הבנקים לצורך קבלת משכנתא. המשכנתא עצמה היא התחייבות לשנים ארוכות והיא כוללת סכומי כסף גבוהים. ישנם מסלולים שונים של משכנתא וגובה ההחזר החודשי שלה נקבע בהתאם לפרמטרים שונים. יועץ או יועצת משכנתאות מקצועיים יכולים לסייע בבניית תמהיל משכנתא אטרקטיבי וחסכוני ביותר עבור הלקוח, כזה שיאפשר לו להתנהל כלכלית בחוכמה ומבלי להיקלע לבעיות שונות במהלך הדרך.

המשך לקרוא