אשראי חוץ בנקאי לעסקים - מה חשוב לדעת עליו?

img

ישנם כיום לא מעט מסלולי אשראי חוץ בנקאי לעסקים המהווים פתרון לעסקים בתחומים שונים ובסדרי גודל שונים. חלק ממסלולים אלה כוללים ריביות גבוהות, חלק נמוכות. ישנם מסלולים הצמודים למדד ואחרים מתמקדים בריבית פיגורים גבוהה. ישנה חשיבות רבה מאד בבחירתו של המסלול המתאים, של ההלוואה המתאימה, הן כדי לוודא שאכן מקבלים מענה נכון והן כדי להימנע מטעויות כלכליות בעתיד, שעשויות לגרום לנזק כספי כבד.

האם באמת זקוקים להלוואה?

בין אם זה אשראי לעסקים קטנים ובין אם לעסקים גדולים, לפני שיוצאים לדרך ובוחרים במסלול כלשהו, חשוב לבחון האם באמת זקוקים להלוואה. יש לזכור כי מדובר בהתחייבות פיננסית משמעותית לרוב, התחייבות לפרק זמן ממושך וגם כזו שדורשת החזר חודשי שיש לקחת אותו בחשבון. האם באמת זקוקים לכסף הזה? האם לא נוכל להמשיך ולנהל את העסק ללא ההלוואה? האם זה לשם מותרות אולי או מסיבות אחרות?

להכיר את האפשרויות השונות

לפני שבוחרים את המסלול, כדאי להכיר לעומק את האפשרויות העומדות לרשותנו. אילו הלוואות, כבעלי עסק, אנחנו יכולים לקחת? מהם ההבדלים ביניהן ומהי המשמעות לכך בטווח הארוך? את האשראי החוץ בנקאי מציעות חברות האשראי, מציעות גם חברות הביטוח וחברות פרטיות וגם בתי השקעות שונים. מרביתן פונות גם לקהל העסקי ומציעות הלוואות במסלולים שונים.

למצוא את ההלוואה המתאימה

לכל מסלול אשראי ישנם תנאים שונים. תנאים אלה, הם שיקבעו בסופו של דבר, כמה תעלה ההלוואה בתום התקופה. ריבית רגילה, ריבית פיגורים, עמלות וגם הצמדה הם מונחים שכדאי להכיר ומוטב להבין לעומק מה כולל כל מסלול שכזה, תוך התייחסות למונחים אלה: מהו גובה ריבית הפיגורים? איזו ריבית יש על ההלוואה? האם ההלוואה צמודה ומהן העמלות השונות הכרוכות בה? קבלת מידע על פרמטרים אלה תעזור להימנע מטעויות והוצאות מיותרות.

השוואה וסקר שוק

גם כאן סקר שוק והשוואה בין האפשרויות השונות היא הדרך הנכונה למצוא את המסלול המתאים. כדאי להשוות בין ההצעות שמקבלים מן הגופים השונים, לבחון את התנאים של כל הצעה וגם איך ניתן לשפר אותם אם רוצים. חשוב גם לדעת מול מי עובדים, מי הם אותם גופים שאליהם פונים.

מתלבטים באיזה מסלול של אשראי חוץ בנקאי לבחור? אתר פפלימוס הוא הכתובת הנכונה לפנות אליה. האתר מציע לכם שירותי גיוס אשראי וייעוץ פיננסי אונליין, הניתנים על ידי מיטב המומחים בתחום.

reply

John Doe

June 29, 2014 - 11:23 Proin eget tortor risus. Cras ultricies ligula sed magna dictum porta. Pellentesque in ipsum id orci porta dapibus. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
reply

Diana Doe

June 29, 2014 - 11:23 Proin eget tortor risus. Cras ultricies ligula sed magna dictum porta. Pellentesque in ipsum id orci porta dapibus. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.