כמה עולה ייעוץ פנסיוני – לבחון את ההוצאות לפני שיוצאים לדרך

img

כשמדובר בחיסכון לפנסיה, ישנה חשיבות רבה מאד בבחירתו של המסלול הפנסיוני, של החיסכון הטוב והנכון ביותר לחוסך. אנו עובדים קשה מאד לאורך השנים, מקפידים "לסגור" בצד סכומי כסף גבוהים ככל שניתן ומצפים, ברגע האמת, בעת היציאה לפנסיה, שניהנה מסכומים אלה ואף מריבית גבוהה, כחלק מקצבה חודשית שתאפשר לנו להמשיך ולהתנהל בשגרת חיינו כרגיל, מבלי שזו תיפגע. יחד עם זאת, קורה לא אחת, שבוחרים במסלול הלא נכון, בקרן הפנסיה הלא מתאימה או זו עם תנאים שאינם אטרקטיביים ואינם לטובתו של החוסך. יועץ פנסיוני, במקרה הזה, יכול למנוע זאת ולסייע לנו, עוד בגילאים הצעירים, לבחור במסלול הנכון.

לחסוך נכון לטווח הארוך

כאשר מבררים על יועץ פנסיוני מחיר השירות הניתן על ידו הוא פרמטר שיש לקחת בחשבון. היועצים הפנסיונים, המתמחים בתחום, גובים לרוב עבור שירותיהם כמה אלפי שקלים. זהו איננו סכום נמוך, אך בראייה לעתיד, בהחלט משתלם. בעזרתו של היועץ ניתן לחסוך סכומי כסף עצומים ולהגיע לגיל הפנסיה עם קצבה מכובדת, שתשרת אותנו במשך שנים ארוכות. היועץ הפנסיוני יכול לסייע הן לשכירים והן לעצמאיים, הן לכאלה העוסקים בתחום מסוים במשך שנים ארוכות, והן לכאלה הנוהגים להחליף מקומות עבודה באופן תדיר.

לבדוק את השירות המוצע

כשבוחנים כמה עולה ייעוץ פנסיוני כדאי גם לדעת מהו טיב ואיכותו של השירות המוצע על ידו. יועץ מנוסה ומקצועי יידע לכוון את הלקוח, הנעזר בו, למסלול המתאים לו וייקח בחשבון את כל הצרכים ואת כל הפרמטרים העומדים למולו. יועץ כזה יוכל לסייע גם לבני משפחתו של הלקוח, לקרוביו, ולמשפחה כולה לבחור במסלולים הפנסיונים הנכונים לה. בחירת קרן הפנסיה או ביטוח המנהלים חשוב שתיעשה כבר בגילאים הצעירים ותוך שימת דגש לכל הנקודות שיש לבחון לפני הבחירה: מהו גובה דמי הניהול, מי היא חברת הביטוח המציעה את המסלול ומה הם כל שאר התנאים הנלווים לכך. על היועץ הפנסיוני לספק מידע אובייקטיבי בלתי תלוי ללקוח הנעזר בשירותיו, מבלי שיהיה מושפע מגורמים אחרים ומכלל האינטרסים שלהם.

חשוב לכם לתכנן את עתידכם ואת עתיד היקירים שלכם בצורה הטובה ביותר? תוהים מהו המסלול הפנסיוני הנכון לכם? רוצים לבדוק את קרן הפנסיה שלכם ולבחון האם ואיך ניתן לשפר את תנאיה? אתר פפלימוס הוא הכתובת הנכונה להיעזר בה. האתר מציע לכם שירותי ייעוץ אונליין, אותם מעבירים מיטב המומחים בתחום, יועצים פנסיונים בעלי ניסיון של שנים.   

reply

John Doe

June 29, 2014 - 11:23 Proin eget tortor risus. Cras ultricies ligula sed magna dictum porta. Pellentesque in ipsum id orci porta dapibus. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
reply

Diana Doe

June 29, 2014 - 11:23 Proin eget tortor risus. Cras ultricies ligula sed magna dictum porta. Pellentesque in ipsum id orci porta dapibus. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.