ייעוץ וידאו אונליין - מפגש עם מומחה מכל מקום ומכל מכשיר

מיטב המומחים, שקיפות ונגישות מלאה בלחיצת כפתור


החלטות פיננסיות מורכבות עושים בליווי מומחים. אבל לאף אחד מאתנו אין זמן (או חשק…) להתרוצץ בין משרדים, לחפש חנייה, לשלם על פגישות היכרות מבלי לדעת מי האדם מולנו, ולנסות לנחש מה הסטנדרט בשוק לשירות ולמחיר שהמומחה מציע. בפפלימוס פתרנו את חוסר השקיפות בשוק היועצים העסקיים והפיננסיים. אנו מעמידים לרשותכם מגוון של עשרות מומחים איכותיים שעברו את הסינון הקפדני שלנו, ומאפשרים לכם לנהל עמם שיחת ווידאו של 15 דקות ללא עלות וללא התחייבות. התרשמתם מהידע ומהמקצועיות? תוכלו להמשיך למודל ייעוץ מלא עד להצלחה.

image

המומחים שלנו לשירותכם

ייעוץ מקצועי בווידאו במגוון תחומים - בכל מקום, בכל זמן


שירות ייעוץ בווידאו און-ליין - בכל מקום ומכל מכשיר

בלי פקקים ובלי לחפש חנייה, שיחות וידאו עם מיטב המומחים מהנייד או המחשב


היתרונות בייעוץ אונליין - חסכון בזמן וכסף ותוצאות מעולות

לקבל את הטוב ביותר מבלי לצאת מהבית


פפלימוס מרכזת את מיטב היועצים העסקיים והפיננסיים בישראל ומאפשרת לכם לפגוש אותם לשיחת התרשמות אונליין מבלי לצאת מהבית - וללא התחייבות בשיחת היכרות בת 15 דקות. כל יועץ אשר רשום במאגר עבר סינון מקצועי כך שלקוחותינו יוכלו ליהנות משירותם של יועצים מוסמכים ומהימנים בלבד. בפפלימוס תוכלו לבדוק את קורות החיים של כל יועץ ולמצוא את מי שמתאים לכם בדיוק, מבלי לבזבז זמן על התרוצצויות במשרדים או לשלם הון רק עבור פגישת היכרות. הפלטפורמה הדיגיטלית שלנו מאפשרת לכם לקבל שירות מצוין בנוחות מרבית, ובמחירים שווים לכל כיס.

image

ממליצים עלינו

שאלות ותשובות


פפלימוס מפגישה אתכם עם יועצים מקצועיים בלחיצת כפתור, ובשקיפות מלאה לגבי המחירים ולגבי השירותים שתקבלו. בנינו עבורכם מאגר יועצים איכותיים שיכולים לפתוח אצלנו "דף יועץ" ו"משרד וירטואלי" אך ורק אם הם בעלי התעודות והרישיונות שמסמיכים אותם לעסוק בתחום בו הם מייעצים. כלקוחות אתם מוזמנים לבחון את כל המומחים שלנו בכדי למצוא את האדם המתאים לכם, ולקבוע בקלות ובמהירות שיחת ווידאו אונליין. החלק הראשון של השיחה - 15 דקות - הוא חינם לחלוטין ומטרתו להתרשם מהיועץ, ובנוסף לקבל הצעת מחיר להמשך קבלת שירותים. במידה ותרצו לשוחח עם יועצים נוספים, תוכלו לעשות זאת, עד שתמצאו את היועץ האידאלי עבורכם. לכשתחליטו לשכור את שירותיו של אחד המומחים שלנו, תוכלו לשלם עבור שירותים אלו בצורה מאובטחת דרך האתר שלנו, ובהמשך תוכלו להיפגש עם היועץ שלכם פנים מול פנים, או להישאר במתכונת מפגשים אונליין.

פשוט מאוד. טלפון נייד או טאבלט או מחשב נייד / נייח עם מצלמה, מיקרופון ורמקולים. אין צורך בהורדת אפליקציות או תוכנות כלשהן.

המומחים שלנו מוסמכים בתחומים הבאים: ביטוח, הלוואות ואשראי לפרטיים ועסקים, ייעוץ משכנתא וכלכלת המשפחה, השקעות, ייעוץ לעסק קיים, ייעוץ להקמת עסק, ראיית חשבון/ ייעוץ מס, ומנטורים למנטורים ומאמנים. בפפלימוס תוכלו לקבל תמיכה של 360 מעלות לכל מה שקשור לרווחה הכלכלית שלכם, בני משפחתכם והעסק שלכם.

יש תחומים מסוימים בהם יועצים מחויבים לעמוד בדרישות השכלה וניסיון מחמירות ולהוציא רישיון בעל מקצוע. רישיון זה מתקבל לאחר שגוף רלוונטי (לרוב גוף ממשלתי) הסמיך את האדם לעבוד במקצוע המדובר. המומחים שלנו בתחומי ייעוץ השקעות, ביטוח, ייעוץ פנסיוני ורואי חשבון מחויבים בהצגת רישיון זה על מנת להירשם באתר שלנו. באופן זה אנחנו מוודאים שהמומחים שעומדים לרשותכם מורשים לעבוד בתחום, ועומדים בתו תקן האיכות שלנו. המוניטין של המומחים שלנו הוא בסופו של יום המוניטין שלנו, ולכן אנחנו דואגים לשמר אותו בסטנדרטים גבוהים.

החלטות מסוימות ובעיקר בתחומים בהם נדרש ידע מקצועי נרחב ,יכולות להיות הרות גורל לעתיד הכלכלי שלכם. יועצים מומחים עם ניסיון וידע רלוונטי ידעו לעזור לכם לקבל החלטות מושכלות, לכוון אתכם למקום הנכון ובסופו של דבר גם לבצע עבורכם משימות על הצד הטוב ביותר כדי לחסוך לכם כאבי ראש וכאבי לב. במידה ואינכם מתעסקים בתחום המומחיות של היועץ ברמה היום יומית, תתקשו לראות את התמונה המלאה בעצמכם, ולכן ערך המוסף של עבודה עם יועץ מומחה היא מידע יקר וקריטי שיכול להקל עליכם את החיים ולבסס את הפן הכלכלי שלכם. דבר זה נכון פי כמה כשמדובר בשירותים בהם יש דיווח או התמודדות מול גופים ממשלתיים או פיננסיים מורכבים שדורשים הבנה עמוקה של תהליכים, מסמכים, דרישות, לוחות זמנים ובאופן כללי ביורוקרטיה לא פשוטה.

ייעוץ אונליין לא תלוי במיקום הגאוגרפי שלכם, ולא מצריך אתכם להגיע פיזית למשרדים על מנת לנהל שיחה או לקבל שירות. בין אם אתם מתגוררים ביישוב מרוחק, או בעיר שוקקת, תוכלו לקבל גישה למיטב המומחים בזמן שאתם נמצאים בנוחיות ביתכם (או המשרד שלכם) מבלי לבזבז זמן יקר על נסיעות הלוך ושוב או לקיחת יום חופש מהעבודה. בנוסף, ייעוץ אונליין יכול להתבצע בשעות לא שגרתיות, דבר שמתאים לאלו שיש להם לו"ז צפוף שלא משאיר הרבה מקום לתכנון פגישות פיזיות. בפפלימוס אנחנו מאמינים בגמישות, נגישות ועבודה משותפת בין היועץ ללקוח על מנת לקבל תוצאות נהדרות בטווח זמן אופטימלי. במקום לבזבז זמן על התרוצצויות ומפגשים לא אפקטיביים, ולהתייאש מחוסר שקיפות לגבי הערך שתקבלו, תוכלו לקצר תהליכים ולקבל החלטות ביעילות ובחסכון זמן וכסף.

מקימי החברה הם שאולי עוז ושי חגי, יועצים בתחום הפיננסי והעסקי עם ניסיון רב שנים ומוניטין בתחומם. אחרי שנים של עבודה עם לקוחות שונים ומגוונים, הם נתקלו שוב ושוב באותם קשיים אצל לקוחות וקולגות בתחום: חוסר הלימה בין הנגישות המועטה של יועצים מומחים לבין הצורך של ייעוץ מקצועי עבור לקוחות שיכולים להיעזר ביועצים אלו על מנת לשפר את מצבם הכלכלי האישי והעסקי. פפלימוס הוא פתרון חדשני ועם זאת פשוט לבעיה זאת: הנגשת מומחים ללקוחות והצגת אפשרות של מפגש אונליין בפלטפורמה נוחה וידידותית, הכל בלחיצת כפתור. פפלימוס עוזרת ליועצים להגיע ללקוחות מבלי לבזבז כסף מיותר על שיווק, בעוד שלקוחות מקבלים את הטוב מכל העולמות, קרי יועצים מומחים שלא צריך לצאת מהבית על מנת לקבל מהם שירות. פפלימוס הוא האתר היחיד בישראל שמאפשר מפגש דיגיטלי נוח ופשוט בתחומים מקצועיים אלו.

בשיחת ההיכרות הראשונה עם יועץ, תוכלו להכיר ולשוחח במשך 15 דקות ללא עלות. במידה ותחליטו על המשך עבודה עם יועץ מסוים, תוכלו לשלם דרך האתר בשיטת "Pay as you Go", מה שאומר למעשה תשלום פר דקת ייעוץ. פירושו של דבר שלקוחות משלמים אך ורק על השירות שמתקבל - נטו על ייעוץ - כמה שתחליטו שמשך הייעוץ צריך להיות, ובשקיפות מלאה. התשלום מתבצע במערכת סליקה מוגנת ומאובטחת.

הפלטפורמה שלנו מאובטחת, כך שתוכלו לחלוק קבצים, מסמכים ופרטים אישיים רלוונטיים לשירות אותו אתם מבקשים עם המומחים שלנו, שמחויבים לשמור על סודיות.

פפלימוס היא הפלטפורמה הראשונה, וכרגע היחידה, בישראל שמאפשרת קבלת שירותים פיננסיים ועסקיים ברמה גבוהה, בקלות, ואונליין. מבחינת פשטות השימוש, אין צורך להוריד אפליקציות או להסתבך עם ממשקים לא ברורים. פפלימוס מאפשרת חוויית משתמש ידידותית שמתאימה לכל מכשיר שיש ברשותכם. המומחים שלנו עוברים סינון מקצועי והרזומה שלהם מוצג לכל על מנת ליצור שקיפות ולעזור ללקוחות לבחור את מי שמתאים להם על בסיס רציונלי וללא שיחות מכירה מעיקות. אך ורק במידה והלקוח מעוניין, אזי אפשר לקבוע פגישת ייעוץ דרך היומן של היועץ במשרד הווירטואלי.
בנוסף, המומחים שלנו עובדים אחד עם השני בתחומים משיקים, וידעו לכוון אתכם ליועצים מומחים אחרים במידה ויש צורך בשירותים משלימים שיעזרו לכם לקבל פתרון מלא. הדגש הוא על הלקוח כמרכז הפעילות, דבר שאפשרי מכיוון שאנו עובדים עם יועצים עצמאיים שאינם תלויים בגופים פיננסיים או עסקיים ולכן שומרים על אובייקטיבית ויודעים לכוון לקוחות על פי הצרכים של הלקוח - ולא איזושהי אג'נדה סודית של היועץ.
והכי חשוב, לקוחות יכולים לנהל שיחות היכרות עם מספר יועצים במקביל על מנת להתרשם, לעשות סקר שוק ולהחליט מהי האופציה האידאלית עבורם - כל זאת מבלי לשלם אגורה, במהירות, ומבלי לצאת מהבית או מהמשרד.

לכל יועץ יש דף מקצועי המכיל את כל המידע הרלוונטי כולל נסיון מקצועי, ידע, השכלה, "אני מאמין", פרטי עסק, הערך המוסף של היועץ, מאמרים מקצועיים ועוד. בקיצור, כל מה שצריך כדי לקבל החלטה מושכלת ופשוטה.

בהחלט.האתר פועל בכל ימות השבוע, 24 שעות ביממה, וסגור מכניסת שבתות וחגים ועד צאתם.

בפניך עומדות 3 אפשרויות :
1. ניתן להמשיך פגישת ייעוץ און ליין בתשלום מאובטח בשיטת PAY AS YOU GO משמעות הדבר תשלום נטו על פי זמן הייעוץ בפועל.
2. ניתן לתאם מועד אחר לפגישת יעוץ און ליין בזמן שמתאים ל 2 הצדדים.
3. ניתן להמשיך התקשרות עם היועץ באופן רגיל בפגישה פיזית או בשיחה טלפונית.

באפשרותך להשאיר הודעה ליועץ והוא יצור איתך קשר ע"פ בקשתך ובזמנך הפנוי. אם ברצונך לשריין פגישת וידאו און-ליין עם היועץ, ניתן להיכנס ליומן הפגישות שלו ולסמן מועד פנוי לפגישת וידאו און-ליין בתשלום מאובטח שייגבה אך ורק בזמן הפגישה וע"פ מספר הדקות שתשוחחו בפועל עם היועץ, כדי שכל הצדדים ירגישו בטוחים ומרוצים.

לאחר שקבעת פגישה ביומן וביצעת את התשלום, יישלח אליך מייל והודעה לנייד עם קישור לחדר הייעוץ הווירטואלי. כשיגיע מועד הפגישה, יש להקליק על הקישור (מהמחשב או מהנייד). מיד ניתן לראות את היועץ שלך ולהתחיל בשיחה. במהלך השיחה, אפשר לשלוח מסמכים רלוונטיים ולהתכתב עם היועץ.

בהחלט. ניתן לבטל או לדחות פגישה ללא חיוב כלל בהתראה של עד 24 שעות ממועד הפגישה ע"י כניסה לאזור האישי שלך ועדכון סטטוס. התראת דחיית פגישה בטווח קצר מכך תחויב בעמלה בסך 50 ש"ח .התראת ביטול פגישה בטווח קצר מכך תחויב בתשלום מלא עבור זמן הייעוץ שהוזמן .

בהחלט. ניתן לשוחח לבד או ביחד עם מקורבים ע"פ בחירתך.

אין בעיה. מאגר המומחים של פפלימוס מרכז עבורכם את מיטב אנשי המקצוע עם כל המידע הנחוץ. תוכלו ליצור קשר עם המומחה המועדף עליכם בהודעה ולתאם פגישה רגילה או שיחה טלפונית. אם תרצו, תוכלו גם לבצע שיחת היכרות און-ליין עם המומחה ורק אז להחליט אם לתאם איתו פגישה במשרדו להמשך התקשרות.

אנחנו זמינים לכל שאלה, הערה או בקשת הבהרה במייל info@papelimos.com

עדיין לא נרשמת? הרשם עכשיו והצטרף להצלחה